Menu

Reel Circus

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Reel Circus

Maszyna do Gier Reel Circus Online Za DarmoMaszyna do gry Reel Circus Slot jest grą w której cudowne spotyka dzikie.

Maszyna do Gier Reel Circus Online Za Darmo

 

Ekran tej maszyny do gry Cię powita i pokaże kilku z członków tego niezwykłego cyrku. Możesz znaleźć tutaj kobietę o szafirowych włosach, która w ręku trzyma bicz, niesamowicie powyginanego akrobatę, który chwali się swoją giętkością oraz wojownika dzierżącego nóż, którego skóra jest koloru niebieskiego od stóp do głowy. Kiedy już wejdziesz do pełnej gry, znajdziesz kilku tradycyjnych ludzi, którzy mogą pomyśleć iż cyrk ten został ustawiony na tle tego, co może wyglądać jak wielki cyrkowy namiot. Na bębnach zobaczysz smutno wyglądającego klauna, ludzką kulę armatnią, kobietę z brodą, klauna o smutnych oczach oraz aranżera programu cyrkowego.

Cechy gry

Tło tej maszyny do gry posiada w sobie dawkę grozy i tajemnicy. Może on wskazywać na ponure niespodzianki, które zostały tutaj zakamuflowane dla każdego z odwiedzających.

Jeśli chcesz wiedzieć, jak wiele możesz wygrać, powinieneś sprawdzić to u mistrza ringu i zobaczyć co tabela wypłat ma do zaoferowania dla Ciebie. Symbole w tej maszynie do gry można znaleźć od niskich wartości aż po wysokie wartości. Niezależnie od symbolu, będziesz musiał połączyć ze sobą trzy symbole, jeśli będziesz chciał zdobyć nagrodę pieniężną. Im więcej symboli uda Ci się połączyć, tym większa Twoja wygrana.

Gracz może zdobyć wygraną od lewej do prawej, oraz od prawej do lewej. Dziki symbol tej maszyny do gry jest nie dosyć, że dzikim znakiem, to oferuje on też mnożniki. Ludzka kula armatnia jest w tej grze bonusowym znakiem.

No comments

Leave a Reply