Menu

Vikings Glory

Fullscreen
Light Switch
20PLN No Deposit - Play n' GO - PL - Banner - 660x438
0%
Game loaded, click here to play the game!
20PLN No Deposit - Play n' GO - PL - Banner - 728x90
 
Najlepsze Online Kasyna
Wybierz jedn z najlepszych licencjonowanych KASYN online i odbierz swj BONUS!.
 
Kasyno
Software Gier
W Języku Polskim
Darmowe Gry
Bonus Bez Depozytu
Pomnóż swój pierwszy depozyt przez
Bonus Powitalny
Zagraj TERAZ
Novomatic
NetEnt
Microgaming

Wazdan


20PLN
100%
1000PLN
ZAGRAJ TERAZ
NetEnt
Microgaming
20 Free Spinów za rejestracju i 15% Zwrot Gotówki!
150%
1000 PLN
ZAGRAJ TERAZ
NetEnt
NYX Gaming
Betsoft
Pragmatic
EGT
GameArt
iSoftBet
PlayNGO
22 Darmowych Spinow
100%
500 PLN
ZAGRAJ TERAZ
Kajot
5 EUR
100%
300 EUR
ZAGRAJ TERAZ
 

Game Details

Vikings Glory
20PLN No Deposit - Play n' GO - PL - Banner - 728x90

Darmowy Automat do Gier Vikings Glory OnlineTo dobry moment na to, aby rozpocząć przygodę z norweską sagą wraz z maszyną do gry Viking’s Glory. Sama gra hazardowa jest bezpośrednia i łatwa w osiągnięciu mistrzostwa na niej w ciągu kilku tur. Jednakże, ta gra posiada kilka możliwości, dzikie znaki oraz bonusowe symbole mogą zwiększyć Twoje wygrane aż do 16x razy i to jest ta ekscytacja na którą czekasz.

Darmowy Automat do Gier Vikings Glory Online

 

Ta maszyna do gry cechuje się zgrabnymi grafikami wraz z odpowiednią, heroiczną muzyką w tle. Główna nagroda tej maszyny do gry może wynosić aż do 4,000x razy.

Ta gra hazardowa korzysta z 9 stałych, wygrywających linii i te linie będą wypłacać Ci zaczynając od lewej do prawej oraz rozpoczynając od lewej do prawej. Oznacza to, że ilość wygrywających kombinacji w tej maszynie została ograniczona, jednak licznik mnożnika z pewnością wyrówna tą stratę.

Ten zakład zacznie się od 0.10 aż do 10 dolarów za każdą wygrywającą linię. To oznacza, że całkowity zakład może wynosić aż do 90 dolarów. Jednakże, ponieważ bębny są naprawdę szybkie, nawet użytkownicy lubujący się w wysokich zakładach zostaną zrekompensowani za niski zakład.

Symbole gry

Wypłaty w tej maszynie do gry zaczynają się na trzech broszach, które oferują 3x razy Twojego zakładu, podczas gdy pięciu wikingów wojowników doprowadzi do mnożnika 250x razy. Można go połączyć z maksymalnym zakładem 16x razy, wtedy mnożnik sam w sobie będzie wynosić aż 4,000x razy Twojego zakładu.

Symbole w tej maszynie do gry bazują na marynarzach nordyckich, którzy trwali od VIII do XI wieku. W tej grze jest wszystko zaczynając od młotów, tarcz, długich statków, dekoracji wojennych które pojawią się na bębnach. Symbole o wyższej wartości zostały zanotowane jako hełm z rogami oraz młody wojownik wikingów, a dzikim znakiem jest kapitan o siwej brodzie. Bonusowym znakiem jest łuczniczka.

No comments

Leave a Reply