Menu

Fruity Sevens

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Fruity Sevens

Maszyna do Gier Fruity Sevens Online Za DarmoMaszyna do gry Fruity Seven jest grą hazardową, która bazuje na klasycznych obrazkach, jednak w nowoczesnym stylu. Ten automat do gry stworzony został przez Platipus i bazuje on na 25 wygrywających liniach z 5 bębnami. Maszyna do gry Fruity Seven ma nieprogresującą główną wygraną, która warta jest 500 monet. Główna nagroda tej maszyny zapewniona jest wtedy, kiedy uda Ci się zdoyć 5 zielonych siódemek na aktywnej wygrywającej linii. Wygrywające linie są stałe, więc nie mogą zostać zmienione przez gracza, jednakże, wartość monety na linii może zostać zmieniona. Wartość monety może zostać ustawiona zaczynając od 0.01 aż do 0.20. Właśnie dlatego jest to dość tania gra w którą każdy może zagrać. Całkowity zakład za każdy obrót zaczyna się od 0.25 aż do 5.

Maszyna do Gier Fruity Sevens Online Za Darmo

 

Ta maszyna do gry cechuje się dzikimi symbolami, które mogą pojawić się jako kolorowe siódemki z owocami. Dzikie znaki są w stanie zastąpić inne symbole, z wyjątkiem bonusowego, a pojawić się mogą na 1, 3 lub 5 bębnie na maszynie. Nie oferują one nagrody pieniężnej, ale mogą stworzyć sobą wygrywającą kombinację.

Zdobycie bonusowego symbolu pomoże Ci aktywować rundy darmowych obrotów. Bonusowy symbol może układać się w stos na bębnach, co oznacza, że mogą one zapewnić więcej niż tylko jedna darmowa gra.

Specjalne cechy gry

Podczas bazowej gry, wygrywająca kombinacja aktywuje się, kiedy uda Ci się zdobyć 3 lub więcej symboli. Ponowne obroty zapewniane są kiedy wygrywające symbole zostaną zatrzymane na swoich miejscach. Da to szansę graczom na zdobycie jeszcze większą ilość nagród. Jeśli graczom uda się wygrać więcej, ponownie będą mogli skorzystać z tego obrotu. Bonusowy symbol również aktywuje darmowe obroty.

No comments

Leave a Reply