Menu

Safari Adventures

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Safari Adventures

Darmowy Automat do Gier Safari Adventures OnlineMaszyna do gry Safari Adventure jest grą hazardową w której będziesz musiał przygotować się na niesamowitą przygodę, podczas której będziesz mógł zobaczyć niezwykłe kolory i dzikie zwierzęta. Kolory w tej maszynie do gry są lekkie, ale zobaczysz też tęczę, która przywita Cię wraz z żywą muzyką, jaka akompaniować będzie graczom podczas ich wycieczki na safari. W drodze będziesz mógł zobaczyć żyrafy, zebry i lwy, a także specjalne bonusy takie jak klejące się dzikie znaki, dzikie symbole i darmowe obroty.

Darmowy Automat do Gier Safari Adventures Online

 

Safari Adventure jest maszyną do gry, która posiada 50 wygrywających linii i 5 bębnów. Zakład za linię zaczyna się od 0.01 i może sięgnąć aż do 0.20. Linie mogą zostać aktywowane z każdym obrotem z zakładem maksymalnie wynoszącym 10.00. Szybka rozgrywka oraz opcja automatycznej rozgrywki są dostępne dla każdego gracza, który chce grać bez klikania i w dość szybkim tempie. Wygrane będą liczone od lewej do prawej strony.

Symbole gry

Symbole w tej maszynie do gry są niezwykle kolorowe, włączając w to nawet te nisko opłacane. Znaki z kart do gry zaczynają się od 10 do Asa i zostały one udekorowane świetną grafiką. Innymi symbolami w tej maszynie do gry są przewodnik po safari, słoń, żyrafa, zebra i lew. Słońce za drzewami jest dzikim symbolem tej gry hazardowej i może się on pojawić na 2 do 5 bębna. Bonusowy symbol to tęczowy balon, który pozwoli Ci aktywować bonus.

Kiedy bonusowy znak pojawi się na bębnie 1, 2 do 3, wtedy gracz zostanie nagrodzony 10 darmowymi obrotami. Wraz z darmowymi obrotami, do gry zostanie dodany klejący się dziki znak, który stanowczo zwiększy szanse na Twoją wygraną.

No comments

Leave a Reply