Menu

Fortune Keepers

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Fortune Keepers

Maszyna do Gier Fortune Keepers Online Za DarmoMaszyna do gry Fortune Keeper jest grą, która bazuje na walkach w stylu Kung-Fu. Będziesz mógł wybrać tylko jedną stronę konfliktu, aby wypróbować swoje szczęście i umiejętności, które posiadasz. Możesz wygrać nawet główną nagrodę. Ta gra hazardowa posiada sporą ilość niespodzianek, które czekają z każdym obrotem. Panda oraz małpa będą walczyć, abyś Ty mógł wygrać. Możesz zmienić każdy z aspektów tej maszyny do gry oraz ustalić zakład.

Maszyna do Gier Fortune Keepers Online Za Darmo

 

Jest wiele rzeczy, które dzieją się na ekranie tej maszyny do gry. Jest spora ilość niezwykłych detali pojawiających się zarówno na ekranie wokół bębnów, jak i wiele przycisków do użycia. Tło posiada przepiękny, uroczy chiński ogród w którym stoją drewniane pawilony, które będą rozrzucone. Bębny są transparentne i oferują one lepszy widok na ekran dla użytkownika. Są one obramowane, a na ramie ułożone zostały złote monety.

Cechy gry

Masywny pasek komend gry znajdziesz u dołu ekranu maszyny, jest to znak, który mówić będzie o tym, że maszyna do gry Fortune Keeper przedstawi swoim graczom oryginalną, unikalną rozgrywkę. Ta gra hazardowa jest kombinacją zasad z klasycznych automatów do gry wraz z kilkoma nowymi elementami. Wygrywające linie tej maszyny do gry są w ilości aż 50 i są one stałe. Jest też 5 obracających się bębnów. Kiedy tylko na wygrywającej linii pojawi się wygrywająca kombinacja, wtedy gracz wygra pewną sumę pieniędzy. Użytkownicy mogą korzystać ze strzałek na ekranie gry w celu ustawienia wartości monety i zadecydowania jak dużo chcą postawić zakładu. Gracz może wybrać pomiędzy trybem pandy i małpy. Jeśli wybierze on tryb małpy, symbole zaczną wypłacać od lewej i idąc w stronę prawą, a jeśli wybierze on pandę, wtedy wypłaty liczone będą od prawej strony do lewej.

No comments

Leave a Reply