Menu

Elite Commandos

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Elite Commandos

Maszyna do Gier Elite Commandos Online Za DarmoMaszyna do gry Elite Commandos jest jedną z najnowszych wideo gier hazardowych online i będzie sobą reprezentować odważny realizm wraz z szansą na wielkie wygrane, jeśli uda Ci się spowodować totalną destrukcję. To zależy od Ciebie, czy będziesz w stanie udowodnić, że należysz do Elitarnej grupy, lub czy staniesz się kolejną z nieszczęsnych ofiar snajpera.

Maszyna do Gier Elite Commandos Online Za Darmo

 

Ta maszyna do gry zaczyna się od animowanego klipu z grafiką HD. Nie znajdziesz w tej grze niczego błahego, dziecięcego lub kreskówkowego. Ścieżka dźwiękowa sprawi, że poczujesz wysokie napięcie i adrenalinę, a Twoje nerwy będą napięte jak struny. Kiedy włączysz już główny ekran, zostaniesz napadnięty przez żołnierza, który będzie w Twoją stronę celować karabinem, a następnie przejdzie do pozycji klęczącej. Tło wypełnione jest absolutną, dewastującą destrukcją, a strefa wojny otoczona jest przez dogorywające, dymiące ruiny oraz totalnym chaosem.

Symbole gry

Motyw w tej maszynie do gry pojawiać się będzie ściśle w symbolach, które pojawią się na bębnach. Zobaczysz tutaj cele snajperów, naboje do broni i karabiny. Ta gra hazardowa posiada grafikę 3D, a rozgrywka będzie dziać się na 5 bębnach i 20 wygrywających liniach, które są dostępne na ekranie. Będziesz mógł wybrać poziom wartości pieniędzy z jakim będziesz chciał postawić zakład, lub będziesz mógł ustawić wartość od razu na maksimum.

Jeśli chcesz zdobyć wygraną w tej maszynie do gry, powinieneś rozglądać się za trzema bonusowymi symbolami, które mogą pojawić się na liniach. Kiedy zdobędziesz je na wygrywających liniach po obrocie, wtedy będziesz mieć szansę na aktywowanie bonusowej gry. Jeśli chodzi o bonusową grę, będziesz mieć sześć celów, które ukryte będą w związku wojskowym. Jeśli uda Ci się trafić jeden z pokazanych na ekranie celi, wtedy będziesz mógł cieszyć się wygraną.

No comments

Leave a Reply