Menu

Egyptian Wild

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Egyptian Wild

Darmowy Automat do Gier Egyptian Wild OnlineMaszyna do gry Egyptian Wild cechuje się bębnami na ścianie świątyni, będziesz mieć w niej szansę na rozpoczęcie rozgrywki w starożytnym świecie w miejscu, gdzie chodzili faraonowie.

Darmowy Automat do Gier Egyptian Wild Online

 

Aby zdobyć wygraną, będziesz musiał zdobyć wygrywającą kombinację symboli, które są widocznie zainspirowane Egiptem, zaczynając od stylizowanych na hieroglify ikon, aż do wyznawanych skarabeuszy, które wirować będą na ekranie. Ilość bębnów w tej grze to 5, jednak nie mają one podstawowego formatu. Ta gra hazardowa jest ekscentryczna, ale z pewnością przyzwyczaisz się do tego zaczynając już od pierwszej Twojej rozgrywki.

Na bębnach zobaczysz 15 wygrywających linii, a gracze mogą postawić zakład od 0.01 aż do 1 dolara. To pokazuje, jak duży zakład będziesz mógł postawić na cały obrót.

Specjalne symbole gry

Wielki skarabeusz jest dzikim znakiem w tej maszynie do gry i może on zastąpić inne symbole, w celu stworzenia dla Ciebie wygrywającej kombinacji na linii. Są tutaj też możliwości zdobycia mnożnika, który pojawi się na środku bębna. Złoty trójkąt reprezentować będzie bonusowy symbol i jeśli uda Ci się zdobyć aż trzy z nich, zostaniesz nagrodzony 10 darmowymi obrotami. Aby aktywować dla siebie bonusową grę, powinieneś oglądać się za trzema złotymi okręgami. Podczas rundy bonusowej, zobaczysz drogocenne klejnoty spadające losowo kolumnami, a nagrody zdobywane są z każdym zestawem trzech pasujących do siebie klejnotów ułożonych poziomo. Bonusowa gra kończy się, jeśli ekran będzie wypełniony i nie będzie już miejsca na więcej klejnotów.

Aby rozpocząć rozgrywkę w tej maszynie do gry, wymagane jest stabilne połączenie z Internetem, a także przeglądarka internetowa.

No comments

Leave a Reply