Menu

Classic 7 Fruits

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze

Game Details

Classic 7 Fruits

Maszyna do Gier Classic 7 Fruits Online Za DarmoKiedy zaczniesz grać na maszynie do gier Classic 7 fruits slot game, dostaniesz możliwość wygrania największych nagród, które dodatkowo będą w twoim ulubionym smaku. Gra oferuje Ci absorbującą atmosferę oraz możliwość wygrywania. Gra posiada trzy rzędy, 25 wygrywających linii, a także 5 bębnów.

Maszyna do Gier Classic 7 Fruits Online Za Darmo

 

Specjalne symbole

Nie jest ciężko grać na maszynie do gier Classic 7 fruits slot game. Jedyne co musisz zrobić to zdobyć takie same symbole na wygrywających liniach, począwszy od pierwszego bębna, by dostać odpowiadającą im nagrodę. Kiedy uda Ci się osiągnąć specjalną wygraną, dostaniesz niepowtarzalną szansę na pomnożenie kolejnych zwycięstw.

Ikona dzwona, pozwoli Ci na dodatkowe zakręcenie w liczbie 1, 3, bądź 10 dodatkowych zakręceń, jeśli uda Ci się ustawić 3, 4, bądź 5 ikon. 7 jest szczęśliwym symbolem, zwłaszcza, kiedy występuje, jako dziki symbol. Kiedy uda Ci się go zdobyć, pomoże Ci wygrać linie poprzez zastąpienie innych ikon.

Jak grać

Fani tej gry doskonale spędzają w niej czas, jeśli Ty także do nich należysz, spodoba Ci się także jej klasyczny wygląd. Owoce to motto tej maszyny do gier i to właśnie jest jej także motyw przewodni, dzięki czemu znajdziesz tutaj wiele różnych owoców. Jeśli lubisz gry, w których znajduje się owocowy motyw, ta także przypadnie Ci do gustu. Jest to także dobra gra na sam początek przygody z maszynami do gier. Możesz spędzać w niej czas za darmo, jeśli poszukujesz chwili relaksu. Gra ta oferuje wiele możliwości na wspaniałe wygrane.

No comments

Leave a Reply