Menu

Tropical 7 Fruits

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze

Game Details

Tropical 7 Fruits

Darmowy Automat do Gier Tropical 7 Fruits OnlineMaszyna do gier Tropical 7 Fruits slot game jest właściwym wyborem, jeśli masz już jakieś doświadczenie w owocowych zabawach z melonami i wiśniami. Nadszedł czas by odwiedzić tropikalne wyspy i cieszyć się tym co mają do zaoferowania owoce. Kiedy grasz na maszynie do gier Tropical 7 Fruits slot game, masz możliwość zbierania najbardziej egzotycznych owoców. Gra ta posiada 25 wygrywających linii, 5 bębnów i 3 rzędy. Wygrywająca linie mogą być dopasowywane. Kiedy będziesz gotów zdobywać smaczne i świeże owoce znajdujące się w tej grze, będziesz także przygotowany na największe nagrody.

Darmowy Automat do Gier Tropical 7 Fruits Online

 

Ciesz się wizytą na tropikalnych wyspach i zarabiaj pieniądze, gdy zbierzesz odpowiednie owoce. Powinieneś ustawiać owoce tego samego rodzaju na wygrywających liniach, by wygrać. Kombinacja musi zaczynać się na bębnie najbardziej wysuniętym w lewą stronę. Gra posiada dwa szczęśliwe symbole.

Specialne symbole

7 jest szczęśliwą ikoną, która zastępuje inne owoce w tej grze. Jedynym symbolem, którego nie będzie w stanie zastąpić jest symbol słońca. Zebranie pięciu różnych 7 na wygrywających liniach, przyniesie Ci największe wygrane. Jeśli zdobędziesz słońce, będziesz mógł się cieszyć darmowymi obrotami. Za 3 słońca, jeden darmowy obrót, za 4 dostaniesz 3 obroty za darmo, a jeśli uda Ci się zdobyć 5 słońc, dostaniesz 10 darmowych obrotów. Darmowy automat do gier Tropical 7 fruits slot game posiada jasny design z kolorowymi obrazkami kiwi, mango i kokosów.

Jak grać

Jeśli poszukasz gry online, będziesz ją w stanie łatwo znaleźć. Nie będziesz musiał się rejestrować ani płacić, by cieszyć się grą w darmowym trybie.

No comments

Leave a Reply