Menu

Magic Hot 4 Deluxe

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na peniadze

Game Details

Magic Hot 4 Deluxe

Darmowy Automat do Gier Magic Hot 4 Deluxe OnlineJest to najnowsze ulepszenie od deweloperów z Wazdan. Jest to jedna z popularniejszych, soczystych owocowych maszyn do gry, a mianowicie jej lepsza wersja. Ta maszyna do gry wciąż posiada 4 bębny oraz 10 wygrywających linii. Jednak jest tutaj więcej magii w powietrzu wraz z dodanymi opcjami i bonusami. Gracze, którzy lubią wysokie ryzyko, pokochają opcję wyboru zmienności rozgrywki.

Darmowy Automat do Gier Magic Hot 4 Deluxe Online

Cechy gry

Wraz z usprawnieniem, ta maszyna do gry została zoptymalizowana na urządzenia przenośne. Grafika oraz animacje będą ożywać na ekranie. Deweloper tej maszyny do gry to Wazdan i jest to firma zasadniczo nowa na rynku gier hazardowych. Jednakże, wciąż powiększają oni swoje portfolio. Stworzyli oni sobie już dość stabilną reputację wraz z solidnym oprogramowaniem.

Ta maszyna do gry może zostać włączona na tablecie lub smartfonie, a rozgrywka na niej jest dość prosta. Jej wartość zaczyna się od 0.10 aż do 100.00. Może się to wahać, ponieważ kasyna online mogą ustawiać swoje własne limity.

Symbole gry

Cztery bębny w tej maszynie do gry wypełnione są symbolami 7, dzwonków oraz klasycznymi owockami. Tło tej gry hazardowej wygląda mistycznie, zobaczysz tam również czarodzieja. Na ekranie będzie trzaskać piorun. Światło będzie migać od czasu do czasu, pojawiać się na ekranie i znikać, a purpurowa mgła obracać się będzie niedaleko bębnów. Jednakże, nie ma tutaj zbyt dramatycznej muzyki w tle, która mogłaby ulepszyć doświadczenie z rozgrywki, ale usłyszysz tajemniczy, wszechobecny wiatr wiejący na ekranie maszyny.

Kiedy postawisz już swój zakład, wtedy Twoje nagrody pojawią się na tabeli wypłat. Jeśli postawiłeś 1 dolar zakładu, za zdobycie trzech pasujących owoców, możesz zdobyć od 4.00 aż do 8.00. Będziesz zdobywać lepsze wygrane, jeśli uda Ci się trafić na głowę czarodzieja wśród ikon.

No comments

Leave a Reply