Menu

Magic Fruits 4 Deluxe

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na peniadze

Game Details

Magic Fruits 4 Deluxe

Darmowa Gra Hazardowa Magic Fruits 4 Deluxe OnlineMaszyna do gry Fruits 4 Deluxe jest nową grą hazardową, która zawitała na rynku. Została ona stworzona tak, aby imponować i oszałamiać swoją zaawansowaną mechaniką i grafiką.

Darmowa Gra Hazardowa Magic Fruits 4 Deluxe Online

Symbole gry

Ta maszyna do gry emitować będzie pozytywne wibracje w miarę gdy będziesz kontynuować rozgrywkę. Możesz zobaczyć tutaj animowane owocowe tło oraz skoczną muzykę, a także fakt, że ta gra jest tak prosta jak inne maszyny do gry. Ta kasyno gra została stworzona tak, aby mogła cieszyć doświadczonych graczy, tak samo jak i fanów nowoczesnych maszyn, którzy szukają czegoś, co ich zabawi. Jednakże, nie jest to maszyna do gry zoptymalizowana na urządzenia przenośne, więc nie jest ona dostępna dla graczy, którzy chcieliby rozpocząć rozgrywkę na tablecie lub telefonie. Symbole jakie tutaj znajdziesz to znak jokera, dzwonki, pomarańcze, śliwki i gruszki. Innymi są maliny, winogrona, arbuzy i 7-ki.

Cechy gry

W przeciwieństwie do innych gier hazardowych, ta maszyna do gry cechuje się 4 bębnami, a nie 5 czy 3. Na tych 4 bębnach znajdziesz 3 rzędy symboli, a także 10 stałych wygrywających liniach, gdzie zatrzymywać się będą i układać w kombinacje owoce, w celu stworzenia dla Ciebie wygranej, lub próby trafienia na główną nagrodę. Aby stało się jeszcze bardziej interesująco, ta maszyna do gry zapewnia Ci opcję hazardu z każdą wygraną, abyś mógł zdobyć więcej lub stracić wszystko.

Ustawienia w tej maszynie do gry są dosyć łatwe, tak samo jak rozgrywka. Posiada ona kilka bonusowych opcji, a w tym samym czasie oferuje łatwą kontrolę nad rozgrywką. Przed rozpoczęciem rozgrywki, będziesz musiał wybrać ilość monet jaką chcesz postawić z każdym obrotem, ale także i wartość tej monety. Najniższy zakład jaki możesz postawić wynosi od 0.10 aż do 1 monety, a najniższa wartość monety to 0.01 kredytów.

No comments

Leave a Reply