Menu

Haunted Hospital

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na peniadze

Game Details

Haunted Hospital

Maszyna do Gier Haunted Hospital Online Za DarmoMaszyna do gry Haunted Hospital jest grą hazardową dla ludzi, którzy lubią horrory w grafice 3D. Ta kasyno gra została stworzona przez deweloperów z Wazdan i wszystkie symbole jakie znajdziesz na bębnach również wyglądają na konkretnie. Jednakże, jeden, który wybija się ponad wszystkie inne pokazuje niebieską dziewczynę, której oczy są martwe, ponieważ przynosi ona tajemnicze dodatkowe opcje, które zapewnią wielkie nagrody.

Maszyna do Gier Haunted Hospital Online Za Darmo

Cechy gry

W tej maszynie do gry znajdziesz 27 wygrywających linii, oraz średnią zmienność. Po zdobyciu wygranej, zostaniesz zabrany do pary drzwi na końcu brudnego i ciemnego korytarza. Drzwi będą się przybliżać i będziesz mieć czas na zdecydowanie o wyborze, aby podwoić swoją wygraną, lub stracić wszystko. Będziesz mógł wybrać jedne drzwi, które zabiorą się do wolności, lub te, które zawiodą Cię na niechybną śmierć. Jednakże, gracz będzie mógł też zdecydować zabrać swoje pieniądze, kiedy tylko będzie tego chciał.

Ta maszyna do gry jest bezpieczna i unikalna, zapewniając najwyższej jakości i klasy grafikę, która z pewnością spodoba się każdemu graczowi. Posiada ona najlepszy zestaw obrazów, co pomoże stworzyć prawdziwie straszny, ale nie wykańczający interfejs. Jest to szybki sposób na zdobycie dodatkowych pieniędzy na boku, czego nie będzie chciało tylko niewielu ludzi.

Specjalne symbole gry

Dobrze jest zauważyć, że deweloperzy tej maszyny do gry wykonali kawał świetnej roboty, będziesz mógł korzystać z zestawu symboli, jakich powinieneś wyglądać podczas rozgrywki na bębnach.

Dziki symbol w tej maszynie do gry wykorzystywany jest do zastąpienia innych znaków, poza tajemniczym znakiem i bonusową ikoną. Tajemniczy symbol może aktywować tajemniczą wypłatę, zaczynając od 1 aż do 500x razy Twojego zakładu. Bonusowy symbol będzie aktywować dla graczy bonusową rundę darmowych obrotów.

No comments

Leave a Reply