Menu

In the Forest

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na peniadze

Game Details

In the Forest

Darmowy Automat do Gier In the Forest OnlineMaszyna do gry In the Forest jest grą hazardową dostępną na stronie internetowej Wazdan i cechuje się ona 10 wygrywającymi liniami i darmowymi bonusowymi obrotami. Ta gra hazardowa oferuje wiele różnych specjalnych opcji dla graczy, a także jest dostępna w 3D. Ustawienia tej maszyny do gry są realistyczne i przeniosą gracza w głąb ciemnego lasu, w samym środku nocy. Ogień będzie wygasać powoli, a dzikie bestie zaczną biegać pod osłoną drzew.

Darmowy Automat do Gier In the Forest Online

Cechy gry

Pasek komend oraz bębny pod nim zostały w pełni zintegrowane pod kamieniami i drzewami, dzięki czemu dają one lasowi realistyczny wygląd. Subtelne animacje oraz tło będą stawiać wyraźną kreskę między specjalną grą hazardową, a zwykłą maszyną.

Podstawy tej maszyny do gry zawierają 10 wygrywających linii i 5 bębnów. Ustawienia mogą zostać dopasowane za pomocą przycisków plusa i minusa, które znajdziesz na pasku komend. Aby rozpocząć rozgrywkę, gracz powinien wybrać pomiędzy 0.10 aż do 100 kredytów za każdą z rund. Zmienność tej maszyny do gry jest niska, więc będziesz mógł trafiać na małe wygrane pieniężne pod rząd, dzięki czemu warto będzie rozgrywać ze wszystkimi wygrywającymi liniami. Ta maszyna do gry posiada opcję automatycznej rozgrywki wraz z oryginalnym wyzwaniem hazardowym z każdą wygraną. Kiedy zdecydujesz już postawić swoją wygraną, powinieneś wybrać odpowiedni krzak, gdzie będziesz mógł uciec przed niedźwiedziem.

Specjalne symbole

Symbole w tej maszynie do gry zawierają podróżnika z siekierą, który jest specjalnym symbolem, ponieważ jest dzikim znakiem. Mapy są bonusowym symbolem.

No comments

Leave a Reply