Menu

Fantasy Park

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze

Game Details

Fantasy Park

Darmowa Gra Hazardowa Fantasy Park OnlineMaszyna do gry Fantasy Park jest grą hazardową, która przypomni Ci Twoje dziecięce wspomnienia. Większość dzieci jest w stanie przypomnieć sobie swój czas podczas karnawału, w parku lub w czasie lokalnych festynów.

Darmowa Gra Hazardowa Fantasy Park Online

Cechy gry

Maszynę do gry Fantasy Park znajdziesz na stronie BGaming i zabierze Cię ona na kolejkę górską, diabelski młyn i inne zabawne przejażdżki. Ta maszyna do gry oferować będzie 9 stałych wygrywających linii, a także 5 bębnów. Aby rozpocząć grę, powinieneś postawić najpierw po jednej monecie za każdą z wygrywających linii. Prawdziwa wartość pieniężna tej monety wahać się będzie pomiędzy 1 centem, a 1 dolarem. Właśnie dlatego ta gra hazardowa znana jest jako groszowa maszyna.

Tradycyjne festyny i karnawały pomagają ludziom się wyluzować, odpocząć i pobawić się, nawet jeśli oznacza to wydawanie pieniędzy.

Symbole gry

Na bębnach tej maszyny do gry zobaczysz regularne symbole, czyli znaki z kart do gry; jednakże, karty te zostały zaprojektowane tak, aby pasowały idealnie do motywu gry. Posiadają one w sobie również ciekawe i miłe detale, które z pewnością docenią gracze. Aby wygrać wielkie nagrody w tej maszynie do gry, powinieneś szukać dzikiego symbolu. Może on pojawić się na pięciu bębnach i kombinacja w tej maszynie do gry to 3, 4 i 5 symboli, pozwalając na wygraną ponad 5000 monet. Jeśli ustawisz maksymalny zakład w tej maszynie i zdobędziesz pięć dzikich znaków, wtedy staniesz się 5000x razy bogatszy. Bonusowy znak tej maszyny do gry to super bonusowy symbol na ekranie i może on dla Ciebie odblokować co najmniej 10 darmowych obrotów.

Ta maszyna do gry może zostać włączona zarówno na tabletach jak i telefonach komórkowych i komputerach, również niezależnie od tego, czy gracz posiada system iOS czy Android.

No comments

Leave a Reply