Menu

Desert Treasure BGaming

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze

Game Details

Desert Treasure BGaming

Mazsyna Do Gier Desert Treasure Online Za DarmoMaszyna do gry Desert Treasure jest grą hazardową, która zabierze Cię do miejsca wypełnionego przepięknymi księżniczkami, złotem i niesamowitą magią. Możesz znaleźć tą grę hazardową na stronie BGaming, a jej uniwersum kręci się wokół fantazji, która zainspirowana jest przez Baśnie 1001 Nocy. Ten automat do gry zaprezentuje Ci magiczne, suche pustynie, a w tle czyste, błękitne niebo i bezlitośnie palące słońce.

Mazsyna Do Gier Desert Treasure BGaming Online Za Darmo

Cechy gry

W tle tej maszyny do gry zobaczysz pustostan, pełen kamieni i piasku. Design tego automatu do gry pokaże Ci zawiłe prace kamienne, kopuły, białe kolumny, wszystko zainspirowane Islamem. Muzyka, jaką usłyszysz w tle tej gry hazardowej jest sprowadzona do minimum. Dźwięki jakie będziesz mógł tutaj usłyszeć są aktywowane przez obracające się bębny, są one też jednak dość zwyczajne i nie mają zbyt wielkiego związku z motywem tej maszyny.

Ta maszyna do gry jest standardowa i cechuje się kilkoma opcjami, które nie dają dość wolności swoim graczom. Pięć bębnów oraz 9 wygrywających linii tej gry hazardowej mogą zostać zmienione dzięki zakładowi za wygrywającą linię, który możesz ustawić pomiędzy 0.10 aż do 1 monety. Jeśli nie chce Ci się manualnie ustawiać całego zakładu, wtedy możesz skorzystać z opcji MAX BET, która ustawi Twój zakład na najwyższy możliwy.

Symbole gry

Ta gra hazardowa cechuje się 8 podstawowymi symbolami, które będziesz mógł zobaczyć na tabeli wypłat i będą one odzwierciedlać życie na pustymi. Nie będzie tutaj symboli z kart do gry, ale arabskie litery, których kolor czcionki jest piaskowy. Innymi znakami są złote monety, skrzyżowane miecze oraz lampa olejna. Książe Piasków jest bonusowym symbolem tej maszyny do gry, a zdobycie więcej niż 3 z nich aktywuje dla Ciebie nagrodę pieniężną, oczywiście poza rundami darmowych obrotów. Księżniczka Piasków jest dzikim znakiem tej gry hazardowej.

No comments

Leave a Reply