Menu

Black Horse

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze

User Rating: Be the first one !

Game Details

Black Horse

Darmowy Slot Black Horse OnlineMarzysz o byciu kowbojem, jeździe konno i poskramianiu mustangów na Dzikim Zachodzie? Ten 3 bębnowy automat z 5 liniami wypłaty pomoże spełnić to marzenie.

Tło kasyno gry stanowi wspaniały zachód słońca z czarnym koniem galopującym przez pustynię. Do symboli należą podkowy, czarne konie, kaktusy, żetony oraz klasyczne dzwonki i owoce. Automat posiada 3 opcje bonusowe, w których wygrać można ponad 45 darmowych zakręceń.

Darmowy Slot Black Horse Online

 

Gracz kolekcjonuje żetony, które pojawiają się na trzecim bębnie. Jeżeli zdobędzie 9 żetonów, wówczas otrzymuje 15 darmowych zakręceń.

Pierwszą opcją bonusową jest Horshoe, która rozpoczyna się w przypadku trafienia 3 symboli podkowy. Drugą opcją bonusową jest runda 30 Darmowych Zakręceń, podczas których można wygrać wspaniałe nagrody. Trzecią opcją bonusową jest The Black Horse, która aktywuje się w przypadku trafienia 3 symboli czarnego konia. Kiedy konie zaczynają galopować w kierunku zachodzącego słońca, gracz ma za zadanie złapać czarnego konia, aby zdobyć nagrodę w postaci 45 darmowych zakręceń.

Wszystkie wygrane podczas każdej z 3 rund bonusowych zostają pomnożone razy 3. Istnieje również możliwość ponownego wyzwolenia darmowych zakręceń podczas bonusowej rundy darmowych zakręceń.

 

No comments

Leave a Reply