Menu

Black Jack Wazdan

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze

Game Details

Black Jack Wazdan

Karciana Gra Black Jack Wazdan Online Za DarmoBlack jack to jedna z najpopularniejszych na świecie gier stolikowych. Jej największą zaletą jest przejrzystość reguł i łatwość gry. Wazdan wypuścił własną wersję Black jacka, więc jeżeli chciałbyś spróbować zagrać w autentycznego Black Jacka, z pewnością szybko staniesz się jego fanem. Jeżeli masz dość darmowych maszyn slotowych i chcesz spróbować czegoś prostszego, Black Jack będzie idealny.

Aby rozpocząć grę należy wybrać stawkę zakładu spośród 6 dostępnych opcji. Minimalna stawka to 0.10, a maksymalna to 100. Celem gry jest zebranie sumy kart równej lub zbliżonej do 21. Gracz i krupier otrzymują po 2 karty.

Karciana Gra Black Jack Wazdan Online Za Darmo

Gra z biegiem staje się coraz bardziej pasjonująca. Jeżeli znasz zasady Black Jacka i chcesz spróbować czegoś innego niż standardowe automaty online, wypróbuj tę grę. Możesz na niej z łatwością grać na smartfonie np. podczas przerwy w pracy. Gracz ma za zadanie wybrać 4 karty w każdym rozdaniu. Jeżeli przekroczy sumę 21 – nic nie wygrywa. Każda wygrana mnożona jest razy dwa.

Jeżeli pierwszą kartą, którą otrzymuje krupier jest As, gracz może wykupić ubezpieczenie. Jeżeli krupier ma Black Jacka, wtedy gracz otrzymuje zwrot wszystkich pieniędzy. Krupier zawsze musi mieć Black Jacka, aby gracz mógł wygrywać. Proste, prawda? Estetyczna grafika dodaje kasyno grze uroku.

No comments

Leave a Reply