Menu

Valkyries of Odin

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Valkyries of Odin

Darmowy Automat do Gier Valkyries of Odin OnlineValkyries of Odin jest nową maszyną do gry i bazuje ona na walecznych Walkiriach, które są pomocnicami wielkiego boga nordyckiego, Odyna. Są one duchami kobiet i decydują one o tym, który z wojowników będzie żyć, a który z nich umrze podczas walki. Jeśli któryś z wojowników umrze, zostanie on zabrany na pola chwały do samej bogini Freji do życia pozagrobowego, podczas gry inni zostaną zabrani do Valhalli, gdzie będą mogli służyć samemu Odynowi. Te potężne Walkirie zostały gwiazdami tej maszyny do gry i mogą one zastępować inne ze znaków.

Darmowy Automat do Gier Valkyries of Odin Online

 

Ta maszyna do gry posiada ustawienie 5 bębnów i 3 rzędów, co sprawia, że ta gra hazardowa oferuje standardowy design. Jednakże, właśnie tutaj skończy się klasyczna atmosfera tej gry, jako, że oferuje ona widok w 360 stopniach wraz z obrazkami w 3D, co sprawia, że gra jest nowoczesna i imponująca. Będzie to z pewnością plus dla fanów tego niezwykłego motywu. Są tutaj specjalne cechy w tej maszynie do gry, jakich możesz oczekiwać i cieszyć się nimi podczas rozgrywki w grze hazardowej Valkyries of Odin, a wśród nich znajdziesz takie bonusy jak mnożniki, darmowe obroty oraz stosy dzikich znaków wraz z wygrywającymi liniami działającymi z obu stron ekranu.

Symbole gry

W tej maszynie do gry, zobaczysz boginie i bogów, oraz smoki ziejące ogniem jako symbole.

Ta gra hazardowa posiada różne bonusowe cechy, które oferować będą możliwości zwiększenia szansy na wygrane. Są tutaj trzy niesamowite, piękne Walkirie, które są układającymi się w stos dzikimi symbolami i jest to najlepsza z cech w całej tej maszynie do gry. Mogą one zastąpić inne symbole w tej grze, aby zwiększyć Twoje szanse na wypłatę. Wygrane w tej grze można zdobywać niezależnie od tego, czy wygrywająca kombinacja zaczyna się od lewej do prawej i od prawej do lewej.

No comments

Leave a Reply