Menu

Power Joker Stake

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Power Joker Stake

Darmowa Gra Hazardowa Power Joker Stake OnlinePower Joker, maszyna do gry, jest grą oferującą 3 rzędy oraz 5 bębnów, wraz z 15 wygrywającymi liniami. Posiada ona bardzo prosty design, który sprawia, że ta maszyna do gry jest łatwa do nauki.

Darmowa Gra Hazardowa Power Joker Stake Online

 

Główny ekran Power Joker, gry hazardowej, jest zbyt minimalistyczny i jest to coś, czego powinieneś oczekiwać od tej maszyny, jeśli tylko wczytasz tą naprawdę klasyczną, świetną grę. Bębny tej maszyny do gry zostały ułożone na kremowo białym tle, a same są w kolorze solidnego niebieskiego i posiadają one na sobie kilka dekoracji. Ramka tych bębnów również została utrzymana w minimalizmie i jest tutaj złota linia niedaleko jej. Jest to bardzo klasyczna stylizacja, która została przeniesiona na cały design tej maszyny do gry, a na tabeli wypłat znajdziesz 8 symboli gry. Jest tutaj 5 symboli owocków, dzwonek, symbol jokera wraz z 7. Cały styl tej maszyny do gry może przypominać styl jednorękiego bandyty, który sprawia, że gra ma nostalgiczną atmosferę.

Cechy gry

Darmowa maszyna do gry Power Joker będzie budzić się do życia, jeśli uda Ci się zdobyć pierwszy z oferowanych bonusów na bębnach, a wtedy styl tej gry hazardowej będzie się zupełnie zmieniać. Główna rozgrywka będzie cechować się Power Jokerem, który jest bonusową grą z super licznikiem, a gracz może aktywować ją z pomocą każdej z wygrywających linii. Super licznik cechować się będzie 4x razy głównego zakładu. Wygrane będą stawać się proste do zdobycia, a kiedy bębny zmienią kolor na złoty, będziesz mógł cieszyć się wielkimi wypłatami, które wręcz nie będą mieć końca.

Standardowa rozgrywka korzysta ze znaku Jokera jako dzikiego symboli i będzie on pojawiać się na drugim i czwartym bębnie. Znak ten będzie oferować wypłatę 1,000 aż do 6,000 monet, jeśli tylko 3 symbole pojawią się na jednej z wygrywających linii, wraz z odpowiednią ilością monet, które będą ustalane losowo.

 

No comments

Leave a Reply