Menu

Striking Viking

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Striking Viking

Darmowy Automat do Gier Striking Viking OnlineJeśli nie słuchałeś na historii w szkole, możliwe, że nie będziesz mieć wystarczającej wiedzy na temat Wikingów. Są to zamorscy nordyccy wojownicy, którzy najeżdżali i handlowali na północnych rejonach centralnych oraz we wschodniej Europie, w czasach, które nazywa się Erą Wikingów, a miała ona miejsce pomiędzy 8 aż do 11 wieku.

Darmowy Automat do Gier Striking Viking Online

 

Nawet jeśli maszyna do gry Striking Vikings nie daje Ci zbyt wielu informacji na temat samych Wikingów, może ona sprawić, że sam będziesz chciał dowiedzieć się na ich temat więcej, a także o ich potrzebie eksploracji i ekspansji. Sama maszyna do gry oferuje 5 bębnów i 25 wygrywających linii. Główna wygrana gry wynosi aż 7500 kredytów. Ta gra hazardowa cechuje się bogatością i zawiera bonusowe symbole i dzikie znaki, a także rundy darmowych obrotów i bonusową mini grę.

Ta maszyna do gry jest możliwa do dopasowania, gracze mogą wybrać rozgrywkę z 1, 5, 10, 15 i 25 wygrywającymi liniami. Poziom wartości zakładu jest determinowany przez gracza i zaczyna się od 0.01 i może dojść aż do 1 kredytu. Maksymalny zakład jaki możesz postawić za każdy obrót to 25 kredytów. Gracz może automatycznie obracać bębnami aż do 1000 razy, ale może też wybrać ilość automatycznych obrotów od 5, 10, 25, 50, 100 oraz 500. Będziesz mógł skorzystać z przycisków kontrolnych na ekranie, aby dobrać odpowiednie ustawienia i zakłady.

Symbole gry

Symbole w tej maszynie do gry trzymają się blisko ustalonego motywu, posiadając jednocześnie styl kreskówkowy. Jest tutaj 11, wśród nich zobaczysz srebrne tace wraz z kromką chleba, piękną blond Wiking, hełm Wikingów z rogami, atrakcyjną wojowniczkę Wikingów, głowę strasznego smoka, brodatego dowódcę Wikingów, oraz wojownika Wikinga. Najbardziej wartościowym znakiem z regularnych symboli w tej maszynie do gry jest wojownik Wiking.

No comments

Leave a Reply