Menu

Scary Fruits

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na peniadze

Game Details

Scary Fruits

Darmowa Gra Hazardowa Scary Fruits OnlineMaszyna do gry Scary Fruit jest wypełniona różnymi kolorami, które wręcz wybuchać będą na Twoim ekranie, kiedy bębny rozpoczną obrót. Motyw tej gry hazardowej jest klasyczny, ale posiada w sobie kilka nowych, unikalnych elementów. Owoce, które znajdziesz na ekranie wyglądają tak, jakby przygotowały się specjalnie na Halloween. Interfejs użytkownika został stworzony do perfekcji na kamieniach, które rozwalone są u dołu ekranu. Elementy nie będą pojawiać się często, ale całość jest zawsze lepsza w porównaniu do różnych partii i detali.

Darmowa Gra Hazardowa Scary Fruits Online

 

Ta maszyna do gry cechuje się 20 wygrywającymi liniami, 3 rzędami i 5 bębnami. Minimalny zakład wynosi 1.00, podczas gdy maksymalny to aż 40.00. Będziesz mógł skorzystać z opcji automatycznej rozgrywki dostępnej na ekranie.

Maszyna do gry Scary Fruits powinna dostać wystarczającą ilość pochwał jeśli chodzi o jej animację, jednak znajdziesz tutaj coś lepszego niż one. Ta gra hazardowa jest prosta w rozgrywce i będziesz mógł zmienić i dopasować wiele jej opcji, za pomocą przycisków dostępnych na bębnach.

Symbole gry

Jeśli uda Ci się dostać dziką ikonę, będzie to prosta droga do cieszenia się łatwymi pieniędzmi. To dlatego, że dziki znak jest w stanie zastąpić inne symbole podczas rozgrywki, co może doprowadzić Cię do świetnej wygrywającej kombinacji. Będziesz mógł również dostać rundę darmowych obrotów, jeśli wyskoczy Ci symbol nagrobka. Straszne oko to bonusowa ikona i za jej pomocą możesz zdobyć darmowe symbole, kiedy połączysz trzy z nich. Kiedy uda Ci się o zrobić, będziesz mógł cieszyć się dodatkową wypłatą, bez wydawania pieniędzy. Nawet jeśli ta gra wygląda na dość zwyczajną, pieniądze jakie będziesz w stanie tutaj zdobyć nie są porównywalne do innych gier dostępnych na rynku.

No comments

Leave a Reply