Menu

Scattered To Hell

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Scattered To Hell

Darmowy Automat do Gier Scattered To Hell OnlineMaszyna do gry Scattered to Hell jest grą, która zabierze Cię do miejsca gdzie żyją naprawdę przerażające, złowrogie kreatury. Będziesz musiał zachować nerwy ze stali w razie gdybyś zdecydował się na przeżycie w prawdziwym piekle i skupienie się na wygranych.

Darmowy Automat do Gier Scattered To Hell Online

 

Ta maszyna do gry posiada minimalistyczny design i niesamowitą grafikę i projekt. Tło tej gry hazardowej jest koloru mocno czarnego i wygląda ono na podpalone lub popękane. Jest tutaj też gorąca, czerwona lawa, która wypłynęła z podziemi piekieł i grozi ona wylaniem się na Twój ekran.

Kiedy spojrzysz na bębny tej gry hazardowej, znajdziesz tutaj bardzo przerażające postacie z warczącymi ustami, rozdziawionymi zębami, czerwonymi oczami i zakręconymi kłami. Muzyka i dźwięki w tle tej maszyny do gry to łomotanie wraz z czynnym wydźwiękiem, który przyniesie sobą efekt, który sprawi, że Twój puls się podniesie, a kolana zaczną się trząść.

Ta maszyna do gry posiada prostą strukturę i w przeciwieństwie do innych gier hazardowych, nie ma tutaj żadnych aktywnych wygrywających linii w tej grze, a symbole pojawiać się będą na całym ekranie. Aby wygrać, będziesz musiał spróbować dopasować do siebie pięć symboli, a nie tak jak zawsze, trzy z nich. Aby wygrać największą nagrodę maszyny, gracz będzie musiał spróbować zdobyć 12 najwyżej cenionych symboli.

Specjalne cechy gry

Ten automat do gry nie posiada specjalnych symboli takich jak bonusowe, mnożniki, lub dzikie znaki. Jednakże, gra ta posiada licznik darmowych obrotów, który kumulować w sobie będzie punkty za każdą turę w której nie byłeś w stanie zdobyć wygranej. Kiedy przegrasz aż do pięciu obrotów pod rząd, wtedy dostaniesz rundę darmowego obrotu. Darmowe obroty są nielimitowane i będziesz mógł obracać bębnami dzięki nim aż do momentu, kiedy zdobędziesz nagrodę.

No comments

Leave a Reply