Menu

Miss Fortune

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na peniadze

Game Details

Miss Fortune

Darmowy Automat do Gier Miss Fortune OnlineMaszyna do gry Miss Fortune jest grą hazardową dostępną na stronie Playtech i bazuje ona na 25 wygrywających liniach oraz 5 bębnach. Znajdziesz w niej niesamowite symbole z animacjami 3D.

Darmowy Automat do Gier Miss Fortune Online

 

Z maszyną do gry Miss Fortune, będziesz mieć szansę na powrót do szkoły, gdzie będziesz musiał nauczyć się korzystania z magicznych przedmiotów i rekwizytów. Tło bębnów pokazywać będzie tajemniczą i ciemną klasę, gdzie zobaczysz tablicę oraz nauczyciela stojącego obok niej. Jest on gotowy aby nauczyć swoich studentów wszystkiego o tym, co chcieliby wiedzieć o magii.

Wygrywające linie w tej maszynie do gry są stałe, będziesz musiał więc rozpocząć rozgrywkę z zakładem od 0.01 kredytów aż do 50.00 kredytów. Kiedy zakład będzie już gotowy, będziesz mógł nacieszyć się całkowitym zakładem w tej grze hazardowej i obserwować obracające się bębny.

Symbole gry

Jeśli chodzi o tabelę wypłat, będziesz mógł spodziewać się zobaczyć symbole z kart do gry – A, K, Q, J oraz 10 jako nisko opłacane symbole. Wysokiej wartości symbolami są książę żaba, klepsydrę oraz zieloną miksturę.

Ta maszyna do gry posiada specjalne cechy, których możesz spodziewać zobaczyć się podczas rozgrywki. Będziesz musiał poczekać, aby doświadczyć wartości płynących z bonusowych ikon, które oferują lepsze wygrane. Dziki znak w tej maszynie do gry to kryształowa kula i jeśli uda Ci się znaleźć trzy ikony, będziesz gotowy na aktywację specjalnego bonusu.

Kryształowa Kula oferująca ponowny obrót jest ikoną w tej maszynie do gry, która jest dzika; będzie ona mogła zastąpić inne ikony, aby stworzyć odpowiednią wygrywającą kombinację. Kiedy uda Ci się zdobyć bonusowy symbol, aktywujesz rundę darmowych obrotów. Logo gry również otwierać będzie bonus magicznej kolekcji, jeśli pojawi się na 1 do 4 bębna.

No comments

Leave a Reply