Menu

Magical Stacks

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na peniadze

Game Details

Magical Stacks

Darmowa Gra Hazardowa Magical Stacks OnlineMaszyna do gry Magical Stacks jest grą hazardową bazującą na ułożonych w stos magicznych kostkach, które będą zmieniać się aby stworzyć symbol i daje ona szansę graczom, którzy będą chcieli spróbować wygrywać spore nagrody za każdym razem. Takie stosy będą dostępne w głównej rozgrywce jak i w bonusowej mini-grze.

Darmowa Gra Hazardowa Magical Stacks Online

 

Wraz z tą maszyną do gry dostępną na stronie Playtech, będziesz mógł zobaczyć pewną ilość często pojawiających się, klasycznych symboli takich jak wiśnie, melony, BAR, dzwonki i szczęśliwe 7. Dzikim znakiem w tej grze hazardowej są Imprezowe Dziewczyny, które żyją w neonowym mieście. Sam automat do gry oferuje 20 wygrywających linii oraz 5 bębnów.

Ta maszyna do gry posiada bonus darmowej gry, który nazywa się Super Magical. Podczas rozgrywki w tej grze hazardowej, wszystkie wygrane będą pomnożone przez Dynamiczny Mnożnik. Możesz cieszyć się nielimitowaną ilością darmowych gier, kiedy tylko bonusowa gra będzie aktywna.

Aby zdobyć nagrodę, musisz dopasować do siebie 3 do 5 identycznych symboli. Nagroda będzie pomnożona przez zakład za linię o którym myślisz. Będziesz mógł zdobyć wygrane z melonami i wiśniami, a będą one wynosić 40x razy Twojego zakładu. Inne symbole to dzwonki, siódemki oraz BAR.

Podczas rozgrywki w głównej grze, wszystkie wygrywające linie mogą zostać stworzone przez dziką dziewczynę, której włosy są w kolorze różu. Może ona zastąpić inne symbole w tej grze hazardowej, z wyjątkiem bonusowego symbolu. Kiedy otworzysz Tajemniczą Kostkę, będziesz mógł cieszyć się wielkimi wygranymi. Kostki mogą pojawić się w stosie, lub pojedynczo. Będziesz musiał poczekać za każdym razem, abyś mógł zobaczyć symbol, który stworzyły kostki.

No comments

Leave a Reply