Menu

Lucky Mahjong Box

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Lucky Mahjong Box

Darmowy Automat do Gier Lucky Mahjong Box OnlineW tradycji Chińskiej, rozrywka zwana Mahjong jest grą która rozgrywana jest przez cztery osoby i jest ona o udekorowanych klockach, i dokładnie ta sama idea została teraz przeniesiona do formy online.

Darmowy Automat do Gier Lucky Mahjong Box Online

 

Ta maszyna do gry posiada 9 wygrywających linii i 5 bębnów. Nie znajdziesz tutaj zbyt wiele podobieństw jeśli chodzi o tą grę i inne maszyny, jednak nie powinno Cię to martwić, jako że przynosi ona lepsze wygrane. Będziesz mógł też znaleźć tutaj kilka symboli o wysokiej wartości takich jak czerwona kość do gry, która może zostać używa do aktywacji darmowych obrotów wraz z zieloną dziką kartą która może być aż do 9000x.

Klocki są wyłożone przez ciemno zieloną powierzchnię do gry i są one otoczone przez przepiękny szczegółowy obszar, który pokryty jest przez wolne klocki i wyglądają one tak, jak szczęśliwe pudełko, które zostało dopiero co otwarte.

Panel kontroli można znaleźć u dołu ekranu i za jego pomocą będziesz mógł ustawić wielkość swojego wymarzonego zakładu, a każdy z bardziej ostrożnych graczy będzie mógł najpierw wypróbować wersję demonstracyjną tej maszyny do gry, zanim zacznie stawiać prawdziwe pieniądze. Minimalny zakład zaczyna się tutaj od 0.01 aż do 0.09 za każdy obrót. Wartość monety może zostać dopasowana w panelu kontrolnym. Wygrane będą kalkulowane z mnożnikami, w zależności od postawionego zakładu za każdą z wygrywających linii.

Symbole gry

Symbole w tej maszynie do gry są abstrakcyjne i pochodzą one z chińskiego pisma. Gracz będzie mógł dowiedzieć się więcej o wartości każdych symboli w miarę progresu rozgrywki.

Dziki znak tej maszyny do gry jest również najwyżej opłacanym symbolem. Pomoże on skompletować inne wygrywające kombinacje i jeśli uda Ci się zdobyć dwa, będziesz mógł wygrać od razu. Bonus będzie aktywować się dzięki bonusowemu symbolowi czerwonej kości do gry. Obrazek ten może być położony w jakimkolwiek miejscu, a wygrane będą pomnożone dzięki niemu.

No comments

Leave a Reply