Menu

In Jazz

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze

Game Details

In Jazz

Darmowa Gra Hazardowa In Jazz OnlineMaszyna do gry In Jazz posiada 5 bębnów wraz z 25 wygrywającymi liniami. Jest ona w stanie przenieść swoich graczy prosto w serce miasta Chicago, w lata 1930te. Właśnie tam przepiękne piosenkarki jazzowe, zadymione powietrze i przyćmione światła mogą porwać duszę gracza. Ta darmowa maszyna do gry posiada wysoki poziom zmienności. Możesz wygrać tutaj ponad 5,000 monet podczas bazowej rozgrywki i jest to możliwe, aby potroić swoje wygrane korzystając z darmowych obrotów i specjalnych członków zespołu, którzy mogą ulepszyć tabelę wypłat lub zastąpić inne symbole i stworzyć wygrywającą kombinację.

Darmowa Gra Hazardowa In Jazz Online

 

W maszynie do gry In Jazz, rozgrywka jest elastyczna jeśli chodzi o stawianie zakładu. Będziesz musiał ustawić ilość wygrywających linii z jaką chcesz grać, wartości monet i ilość monet jak tylko będziesz chciał. Możesz postawić zakład od 0.01 i 1 kredytów aż do 10 monet za każdą linię jeśli będziesz mieć ochotę i w zależności od tego, jak ma wyglądać Twój zakład.

W bazowej rozgrywce, będziesz mieć szansę na podjęcie się ryzyka i wybranie karty, która pokaże się swoją wartością w dół, tak, abyś mógł podwoić swoją wygraną, pamiętaj jednak, że możesz też wszystko przegrać.

Bonusy i symbole

Maszyna do gry In Jazz cechuje się pięcioma symbolami które wypłacają mniejszą wartość, oraz pięcioma symbolami, które wypłacają duże nagrody. Są tutaj członkowie zespołu i instrumenty muzyczne jako symbole. Musisz zdobyć 3 te same symbole jeśli chcesz dobrać się do wygranej, która zaczyna się od położonego najdalej na lewo bębna. Za każdy pojedynczy zakład, maksymalny zakład jaki jesteś w stanie zdobyć wynosi 800 monet. Jeśli uda Ci się zdobyć wygrywającą kombinację z dzikimi znakami, dostaniesz 1,000 monet. Bonusowe znaki wypłacają aż do 5,000 monet.

No comments

Leave a Reply