Menu

Fruit Smasher

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Fruit Smasher

Darmowy Automat do Gier Fruit Smasher OnlineMaszyna do gry Fruit Smasher dzieje się w fabryce pakowania. Jest to szybka gra hazardowa oferująca 5 bębnów oraz 10 stałych wygrywających linii. Gracz może zdobyć wygraną z każdej strony, niezależnie od tego czy wygrywająca kombinacja zacznie się od prawej do lewej czy od lewej do prawej. Gra ta może wyglądać dokładnie jak staromodna owocowa maszyna do gry z pubu; jednakże, jest to nowoczesna i dobrze animowana gra hazardowa. Opcje tej maszyny do gry zawierają dziki bonus mnożnika i jest to specjalny dziki mnożnik, który będzie wpływać na Twoje wygrane i może on podnieść wartość wypłaty aż do 10x razy.

Darmowy Automat do Gier Fruit Smasher Online

 

Ta maszyna do gry posiada też spadający dziki bonus. Wygląda na to, że ten spadający dziki znak został zaprojektowany tak, aby pochłonąć cały bęben wraz z możliwością ponownego obrotu, który nagradzany jest na dzikich bębnach z pozycją spadającą. Ta gra hazardowa posiada bonus darmowych obrotów i będą one urządzać gracza swoimi ponad 30 darmowymi obrotami w bazowej grze, a nawet jeszcze więcej jeśli uda Ci się dostać do bonusowej gry. Grafika tej maszyny do gry jest bardzo ostra i wszystkie z grafik znajdziesz na 15 kwadratach w ustawieniu, a są one wypełnione kratami do pakowania kolorowych owoców.

Symbole gry

Ta maszyna do gry zawiera takie symbole jak jagody, melony, pomarańcze, truskawki, ananasy, brzoskwinie oraz wiśnie. Najwyżej opłacanym symbolem w tej grze hazardowej jest arbuz. Dziki symbol tej maszyny do gry to krata na owoce, która została udekorowana białym znakiem zapytania. Symbole mogą zastępować inne symbole w celu stworzenia wygrywającej kombinacji. Jeśli uda im się stworzyć pasującą kombinację, wypłata może zostać zwiększona w zależności od dzikiego mnożnika dostępnego od 2x razy aż do 10x razy.

No comments

Leave a Reply