Menu

Dice on Fire

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Dice on Fire

Darmowa Gra Hazardowa Dice on Fire OnlineDice on Fire jest nową grą hazardową, która przynosi ze sobą zupełnie nowe rzeczy, a jedną z tych specjalnych cech jest darmowa runda obrotów.

Darmowa Gra Hazardowa Dice on Fire Online

 

Jeśli spojrzysz na tą maszynę po raz pierwszy, zobaczysz, że ta gra hazardowa posiada typowy wygląd retro, który wiele z maszyn do gry wcześniej wykorzystywało. Jednak tutaj, grafika została ulepszona, a deweloperzy wykorzystali przewagę nowoczesnych komputerów wraz z nowoczesnymi urządzeniami mobilnymi. Tło tej maszyny wygląda na płonące, wraz z metalowym zestawem bębnów, oraz małym paskiem komend poniżej nich.

Ta gra hazardowa wygląda tak, jak inne gry, ale w tej maszynie znajdziesz rząd pełen kości do gry u góry ekranu i jest też jeden nieaktywny bęben po prawej stronie ekranu.

Ta maszyna do gry posiada 5 wygrywających linii oraz 5 bębnów. Gracz może rozpocząć zakład zaczynając od 0.50 aż do 50 kredytów, a każdy z obrotów może zostać ustawiony za pomocą opcji maksymalnego zakładu wraz z możliwością automatycznej rozgrywki, która może zostać aktywowana kiedykolwiek tylko będziesz chciał. Możesz użyć tych opcji jeśli tylko będziesz chciał przyspieszyć tempo rozgrywki i cieszyć się nią jeszcze bardziej.

Specjalne cechy gry

Symbole w tej maszynie do gry zawierają takie przedmioty jak czerwone papryczki, żółte i zielone, znajdujące się na bębnach, a wraz z nimi można zobaczyć klasyczne ikony owoców razem z czerwonym, który wart jest aż 5,000x razy Twojego zakładu. Jeśli rozpoczniesz rozgrywkę na tej maszynie do gry, będziesz musiał przyłożyć się do poszukiwania symboli czerwonej papryczki, a niektóre z nich mają na sobie malutką kostkę do gry. Jeśli znajdziesz właśnie tą malutką kostkę, wtedy odpowiadająca kostka do gry się podświetli u góry każdego bębna. Jeśli znajdziesz pięć kości do gry, wtedy uda Ci się odblokować dodatkowy bęben. Jeśli zdobędziesz kostkę do gry z sześcioma kropkami, wtedy rozpoczniesz bonusowy, darmowy obrót Dice on Fire.

No comments

Leave a Reply