Menu

Pharaohs Gold

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze

Game Details

Pharaohs Gold

Darmowa Gra Hazardowa Pharaohs Gold OnlineKażdy z ludzi chciałby dobrać się do wielkich bogactw samego Faraona. Złodzieje okradający groby przez ponad wieki i milenia starali się zdobyć chociaż minimalny kawałek z tej całości. A archeolodzy i odkrywcy chcieli zabrać te skarby ze sobą, aby położyć je w muzeum.

Darmowa Gra Hazardowa Pharaohs Gold Online

 

Historia Egiptu była, jest i zapewne będzie wielką inspiracją dla wielu rzeczy takich jak gry wideo, nowele oraz filmy. Ta gra posiada 8 bębnów, jednak prawda jest taka, że będziesz mieć szansę na ustawienie jakąkolwiek ilość bębnów jaką chcesz, aż do jednego bębna. Rozgrywka na tej maszynie do gry da Ci uczucie, że wszedłeś do samego grobowca Tutenchamona.

Akcja w tej grze otwiera się w grobie i znajdziesz tutaj starożytną, egipską strukturę na niektórych poziomach. Przed rozpoczęciem rozgrywki, masz szansę aby dopasować poziom zakładu zaczynając od 0.1 aż do 2.0. Jeśli chciałbyś jednak pograć normalnie, możesz ustawić sobie niski zakład jednocześnie ucząc się jak grać w tą grę, przed tym, aż postawisz więcej pieniędzy. Możesz używać niskiego zakładu, jednak powinieneś aktywować maksymalną ilość bębnów, czyli 8, kiedy tylko dasz radę.

Symbole w grze

Aby wygrać, musisz spróbować zdobyć 3 symbole w jednym rzędzie. Ikonami tymi są na przykład hieroglify, Oko Horusa, zwinięta kobra, skarabeusz oraz złote piramidy. Kiedy uda Ci się zdobyć 3 kobry w jednym rzędzie, wygrasz wtedy 200 monet, jeśli zdobędziesz natomiast 3 psie bóstwa, wygrasz aż 1000 monet, a 3 czerwone skarabeusze zapewnią Ci wygraną aż 10000. Jeśli więc znasz kulturę egipską, będziesz wtedy w stanie szybko i łatwo zidentyfikować symbole w tej maszynie do gry.

No comments

Leave a Reply