Menu

Lucky Shamrock

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze

Game Details

Lucky Shamrock

Darmowa Gra Hazardowa Lucky Shamrock OnlineLucky Shamrock, karta zdrapka, jest grą hazardową, która bazuje na motywie irlandzkiego szczęścia, który jest całkiem popularny w kasynach online. W tej grze dostajesz ofertę natychmiastowych wygranych, które bazują na popularnych kartach zdrapkach. Posiada ona nieprogresującą główną nagrodę pieniężną, która wynosi aż 100,000 kredytów w zależności od waluty z jaką rozpoczniesz rozgrywkę. Jeśli Ty również lubisz karty zdrapki, wtedy jest to dobry moment na rozpoczęcie rozgrywki na tej maszynie do gry i wtedy być może skończysz na wygraniu głównej nagrody.

Darmowa Gra Hazardowa Lucky Shamrock Online

 

Kiedy już rozpoczniesz rozgrywkę, nie będziesz musiał ustalać swojego zakładu jakiś długi czas. Możesz rozpocząć z wartością od 0.10 aż do 10.00 za każdą z kart zdrapek. To będzie zależeć od tego, jak wysoki i o jakiej wartości chcesz postawić zakład. Jednakże, nie będzie to w żaden sposób wpływać na główną nagrodę, będzie ona stała na 100,000 kredytach, jednak szansa na wygranie go będzie się zwiększać jeśli już użyjesz wyższego zakładu.

Cechy gry

Większość innych kart zdrapek posiada tylko stały zakład i jest to miłe, aby nareszcie dostać w ręce trochę możliwości zmian w tej grze hazardowej. Możesz też tutaj kupić różne karty naraz jeśli tylko będziesz chciał. Jeśli będziesz potrzebował, jest to możliwe aby grać używając aż 8 kart zdrapek naraz.

Cel rozgrywki na tej maszynie do gry jest taki sam jak w graniu z prawdziwymi kartami zdrapkami. Musisz tutaj zdrapać z karty powierzchnię, aby sprawdzić czy pod tą powierzchnią chowają się identyczne ikony i wtedy masz szansę na wygraną. Po tym, jak uda Ci się zdobyć pasujące symbole, wtedy możesz zdrapać powierzchnię, która będzie ustalać wartość, gdzie będziesz w stanie zobaczyć, ile Twoje wygrane symbole będą mieć wartości. Jak dużo będziesz w stanie wygrać również może zależeć od tego, jak duży zakład postawiłeś na każdą z kart.

 

No comments

Leave a Reply