Menu

Master Panda

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Master Panda

Darmowa Gra Hazardowa Master Panda OnlineMaszyna do gry Master Panda jest grą hazardową, która wypełniona jest po brzegi różnymi niespodziankami. Możesz znaleźć tysiące innych kasyno maszyn do gry na rynku gier, jednak tylko kilka z nich ma moc wystarczającą, aby zadziwić użytkownika.

Darmowa Gra Hazardowa Master Panda Online

 

Główną postacią maszyny do gry Master Panda jest szef kuchni, a sama gra ma w sobie więcej niż tylko motyw jedzenia. Tło tej maszyny do gry zostało ustawione na ciemnej, gwieździstej nocy, a rozgrywka zabierze gracza do Azji, gdzie znajdziesz piękne drzewo wiśniowe u dołu ekranu.

Symbole tej darmowej gry zawierają lisa, który serwuje ciastka i inne pożywienie na talerzach. Innymi są mistrz Panda, który posiada wałek do ciasta, przybory do jedzenia, pieczonego kurczaka, talerz, pierożka oraz zupę. Z tymi wszystkimi symbolami, ta gra hazardowa posiada w sobie pewien poziom uroku kreskówki.

Cechy gry

Na ekranie jest miejsce, gdzie gracz będzie mógł zobaczyć całkowite wygrane nagrody, całkowity postawiony zakład, oraz wygrana za linię. Jest to możliwe aby dostać się do tabeli wypłat za pomocą użycia odpowiednich przycisków, które znajdziesz po lewej stronie u dołu ekranu maszyny. Po drugiej stronie możesz znaleźć też przyciski automatycznych obrotów oraz przycisk maksymalnego zakładu. Możesz tutaj dopasować swój zakład za pomocą symboli plusa i minusa na przyciskach.

Tło tej gry hazardowej się wybija i bardzo dobrze pasuje graczom. Jest to możliwe, aby zauważyć i usłyszeć wpływ azjatycki w całej rozgrywce, jednak są tu niektóre momenty, które dostały trochę usprawnienia wraz z bardzo głośnym basem i uderzeniami techno.

Dziki znak tej maszyny do gry to Master Panda, podczas gry bonusowym symbolem jest lis z talerzem.

No comments

Leave a Reply