Menu

Gangster Slots

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Gangster Slots

Darmowa Gra Hazardowa Gangster Slots OnlineGangster’s, automat do gry, jest grą bazującą na świecie mafii i jest to temat, który zawsze był i będzie najwyżej położonym, romantycznym strachem w kulturze popularnej. Ta gra hazardowa opowiada bardziej o pokręconej moralności oraz o bezprawnych wybrykach gangsterów. Sama maszyna do gry posiada niezwykle ekscytujące cechy takie jak szybkie zakłady, dwie drogi do wygranych oraz interesujący bonus.

Darmowa Gra Hazardowa Gangster Slots Online

 

Ta maszyna do gry została stworzona w grafice 2D i zajmuje się ona ekscytującą historią mafii. Bycie w mafii wcale nie jest życiem usłanym laurami. Jest to życie charakteryzujące się trwaniem w niemalże nieprzerwanym strachu i bycie ryzykantem. Ta gra hazardowa cechuje się 9 wygrywającymi liniami oraz 5 bębnami.

Symbole gry

Symbole tej maszyny do gry są związane ściśle z życiem mafii. Mogą one zwiększyć atmosferę i poczucie mafii, gdzie wyzwania zostały naładowane rozpustą i charyzmą. Najniższy symbol tej maszyny do gry to opancerzony wehikuł, który jest kuloodporny oraz cygaro z Hawany. Innymi symbolami są ikony z kart do gry, które zostały ustawione w tej grze i są one warte 75 monet za 5 do pięciu kombinacji, złoty pierścionek oraz uliczny bandyta będą wypłacać aż do 100. Mafijny doradca szefa oraz prochowiec mogą dla Ciebie zdobyć aż do 150 monet za tą wygrywającą kombinację.

Najwyżej wypłacający symbol tej gry hazardowej to Panna Strzelec Wyborowy oraz Ojciec Chrzestny. Te symbole wypłacą graczom od 200 aż do 250 monet. Dziki znak tej maszyny do gry to symbol pięknej, blond żony-trofeum. Będzie on mógł zastąpić wszystkie inne, regularne symbole gry. Wytworny szofer jest układającym się bonusowym znakiem i może on doprowadzić do darmowych obrotów. Każdy z obrotów, jeśli nie jest on wygrywającym obrotem, będzie popychać mnożnik coraz wyżej.

No comments

Leave a Reply