Menu

Candy Slot Twins

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Candy Slot Twins

Darmowa Gra Hazardowa Candy Slot Twins OnlineMaszyna do gry Candy Slot Twins jest grą hazardową online, która wypełniona jest wieloma kolorowymi i przepysznymi słodyczami, które zostały ułożone i są gotowe, abyś mógł je wziąć. Ta maszyna do gry jest o braterskich bliźniakach, które są ogromnymi amatorami słodyczy, a ich apetyt nie może zostać usatysfakcjonowany jeśli chodzi o małe, słodkie przysmaki. Użytkownicy są w stanie rozpoznać samych siebie w opisach tej maszyny do gry.

Darmowa Gra Hazardowa Candy Slot Twins Online

 

Maszyna do gry Candy Slot Twins używa klasycznego układu i to podkreśla jak bardzo ważna jest sama rozgrywka. Tło tej gry hazardowej jest wypełnione metalowymi ramkami oraz kwiatami. Sama maszyna do gry wygląda całkiem prosto i nie ma tu nic, co mogłoby podnosić adrenalinę.

Muzyka tej maszyny do gry jest cicha i miękka wraz z prostą melodią. Ta gra hazardowa przywołuje dźwięki kołysanki, więc będziesz musiał pilnować się czujnie, aby nie wpaść w słodką drzemkę.

Układ tej maszyny do gry to kratka 5×3 i to koresponduje z 5 obracającymi się bębnami i 3 symbolami na każdym z nich. Wygrywających linii tej gry jest pięć i wszystkie z nich są stałe, tak, aby gracz musiał postawić zakład na każdą z nich. Jednakże, gracz jest w stanie zmienić wartość monety. Wygrane w tej maszynie do gry bazują właśnie na wielkości zakładu oraz na kombinacji symboli.

Specjalne symbole gry

Symbol chłopca jest bonusowym znakiem tej maszyny do gry i oferuje on aż do 12 darmowych obrotów. Symbol dziewczynki jest dzikim znakiem tej gry. Oznacza to, że jest on w stanie zastąpić inne symbole w celu stworzenia wygrywającej kombinacji. Zwykłe symbole w tej grze hazardowej to twardy cukierek, babeczka, czekolada oraz lizaki.

No comments

Leave a Reply