Menu

Burning Stars

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze

User Rating: Be the first one !

Game Details

Burning Stars

Darmowa Gra Hazardowa Burning Stars OnlinePowszechnie uważa się, że spadająca gwiazda może spełnić życzenia. Jeżeli zamarzyłeś o pieniądzach, to jeszcze nie wiedziałeś, że istnieje darmowy automat o tej samej tematyce. Dlaczego więc nie pomyśleć życzenia, które spełni się za sprawą tej gry hazardowej? Automat posiada 5 bębnów i 10 linii wypłacających. Tło gry stanowi nocne niebo, w które spogląda szalony naukowiec. Migoczące gwiazdami nocne niebo wprowadza przyjemną atmosferę.

Grając w tę grę upewnij się, że masz włączony dźwięk. Kojąca muzyka relaksuje, przez co można w pełni cieszyć się grą. Niektórzy wracają do niej tylko ze względu na jej uspokajający klimat, a nie wygrane.

Darmowa Gra Hazardowa Burning Stars Online

 

Tam, gdzie są gwiazdy musi być szalony naukowiec. Gra slotowa polega na odkrywaniu nieznanego, dlatego nigdy nie wiadomo, co może skrywać kolejny spin. Nagrody należą do całkiem pokaźnych. Ten automat online nie posiada wielu opcji, jednak nadrabia grafiką. Dreszczyk emocji zapewnia duża częstotliwość wygranych oraz progresywny jackpot.

Symbolem scatter jest gwiazda, która jest symbolem o najwyższej wartości. Trafienie 3 gwiazd oznacza nagrodę, czemu towarzyszy wspaniała animacja z gwiazdami w roli głównej.

No comments

Leave a Reply