Menu

Colin the Cat

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na peniadze

Game Details

Colin the Cat

Darmowa Gra Hazardowa Colin the Cat OnlineMaszyna do gry Colin the Cat posiada 8 symboli, jeden symbol bonusowy oraz 10 wygrywających linii I 4 bębny, a dostępna jest na stronie deweloperów Wazdan. Nie powinieneś spodziewać się zobaczyć tutaj darmowych obrotów. Ta gra hazardowa jest o mocy kotów.

Darmowa Gra Hazardowa Colin the Cat Online

Cechy gry

Ta maszyna do gry jest bardziej klasyczną kasyno grą, a nie jako wideo maszyna, ponieważ oferuje ona 4 bębny i nie posiada ani darmowych obrotów, ani bonusowych opcji. Jednakże, jest to wciąż wideo gra z jej animacjami i grafiką.

Przed rozpoczęciem rozgrywki w tej maszynie do gry, będziesz musiał zadecydować o zmienności z jaką chcesz grać. Jeśli zdecydujesz się na niską zmienność, wtedy będziesz mieć wiele małych wygranych i jest to idealny wybór, jeśli masz mało czasu na rozgrywkę. Jeśli chciałbyś jednak zaryzykować trochę i zdobyć wielkie wygrane, wtedy powinieneś ustawić wysoką zmienność. Nie zdobędziesz wtedy wiele wygranych, ale masz szansę na wielkie wygrane. Jeśli chciałbyś dużych nagród, ale też chciałbyś zdobywać wygrane od czasu do czasu, wtedy średnia zmienność będzie dla Ciebie idealna.

Specjalne cechy gry

Po zdobyciu wygranej, będziesz mieć szansę na mini-grę hazardową, gdzie będziesz mógł postawić swoją wygraną i wybrać dziurę myszy. Jeśli uda Ci się złapać mysz, wtedy Twoja wygrana zostanie podwojona, jednak jeśli trafisz na pułapkę na myszy, wtedy stracisz wszystko. Bonusowym znakiem jest Kot Colin. Wypłaca on kiedy pojawią się trzy do czterech znaków.

Możesz zdobyć wygraną zawsze kiedy trafisz na trzy symbole, niezależnie od tego, gdzie te symbole się znajdą.

No comments

Leave a Reply