Mobile

Sugar Train

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
[adrotate group="1"]

Game Details

Sugar Train

Maszyna do Gier Sugar Train Online Za DarmoSugar Train, maszyna do gry, przywołuje ponownie uczucie wizyty w sklepie z cukierkami. Gracz będzie mógł znów poczuć dreszczyk decyzji o tym, co chciałby z niego wynieść. Ta gra hazardowa oferuje 25 wygrywających linii oraz 5 bębnów. Posiada ona wiele bonusów razem z darmowymi obrotami, które są dobrą drogą na pozostawienie dobrego smaku i wrażenia na użytkownikach.

Maszyna do Gier Sugar Train Online Za Darmo

 

Ta darmowa gra nie posiada zbyt wiele cech i bonusów, które gracz musiałby zapamiętywać i uczyć się ich. Ta gra jest w pełni o gwarze i kolorach, które tworzy ona w swoich grafikach. Bębny są zlokalizowane na torach kolejowych i są one po to, abyś mógł dostać się do wzgórza, które wygląda niesamowicie zielono. Niebo jest całkowicie niebieskie i czyste. Deweloperzy chcieli pokazać wszystko w bardzo słodki sposób, dlatego drzewa, koła pociągu oraz tory kolejowe to lizaki i inne słodkie rzeczy, które możesz znaleźć w sklepach z cukierkami. Bębny również przynoszą ze sobą ten słodki motyw. Są tutaj takie rzeczy jak laski cukrowe, które separują bębny używając mniejszych i słodkich ramek wokół bębnów. Tabela wypłat zawiera takie różne przedmioty jak pączki z lukrem, kolorowe lizaki, czekoladowe batoniki, babeczki oraz żelki-misie. Ta gra jest bardzo słodka, kolorowa i wypełniona po brzegi smacznymi niespodziankami.

Jak grać?

Gracz jest tutaj tym, kto powinien decydować o ilości wygrywających linii z jakimi chciałby rozpocząć swoją przygodę z tą maszyną do gry. Można to zrobić za pomocą używania strzałek w górę lub w dół, które znajdziesz na liczniku linii. Za pomocą kliknięć na nie, możesz w ten sposób zwiększyć lub zmniejszyć ilość aktywnych wygrywających linii w rozgrywce. Może to być minimum, które wynosi w tej maszynie do gry 1, lub też maksimum wygrywających linii czyli aż 25.

No comments

Leave a Reply