Menu

Stampede

Fullscreen
Light Switch
20PLN No Deposit - Play n' GO - PL - Banner - 660x438
0%
Game loaded, click here to play the game!
20PLN No Deposit - Play n' GO - PL - Banner - 728x90
 
Najlepsze Online Kasyna
Wybierz jedn z najlepszych licencjonowanych KASYN online i odbierz swj BONUS!.
 
Kasyno
Software Gier
W Języku Polskim
Darmowe Gry
Bonus Bez Depozytu
Pomnóż swój pierwszy depozyt przez
Bonus Powitalny
Zagraj TERAZ
Novomatic
NetEnt
Microgaming

Wazdan


20PLN
100%
1000PLN
ZAGRAJ TERAZ
NetEnt
Microgaming
20 Free Spinów za rejestracju i 15% Zwrot Gotówki!
150%
1000 PLN
ZAGRAJ TERAZ
NetEnt
NYX Gaming
Betsoft
Pragmatic
EGT
GameArt
iSoftBet
PlayNGO
22 Darmowych Spinow
100%
500 PLN
ZAGRAJ TERAZ
Kajot
5 EUR
100%
300 EUR
ZAGRAJ TERAZ
 

Game Details

Stampede
20PLN No Deposit - Play n' GO - PL - Banner - 728x90

Darmowy Automat do Gier Stampede OnlineDziki krajobraz afrykański jest niezwykle fascynujący i wielu ludzi odwiedziło go i opisało swoje doświadczenia, wtapiając je w filmy oraz książki. Teraz jest dobry czas aby przynieść afrykańską sawannę do maszyny do gry.

Darmowy Automat do Gier Stampede Online

 

Tło tej gry ustawione jest w miejscu ponad sawanną o zmierzchu. Niebo zmieniło swój kolor na pomarańczowy i wygląda ono jakby wręcz niemalże płonęło. Przyciski komend znajdziesz tutaj z kolorze kontrastującym z przodem ekranu.

Cechy gry

Ilość bębnów w tej maszynie do gry wynosi 5, jednak gracz ma całe 243 drogi, których może użyć aby wygrać. Może on zmienić swój zakład i od razu rozpocząć rozgrywkę. Może on też aktywować tryb automatycznych obrotów w celu pozwolenia grze działania dalej automatycznie z tym samym ustawieniem przez pewien czas. Jeśli gracz skorzysta z przycisku hazardu po wygranej, może on podwoić swoją nagrodę pieniężną używając opcji hazardu.

Symbole gry

Gracz może postawić w zakładzie tak wiele kredytów jak mu się podoba, aby móc się cieszyć niską zmiennością w tej maszynie do gry. Jest to możliwe, abyś mógł zdobywać regularnie mniejsze nagrody w porównaniu do zdobycia głównej nagrody od razu. Sprawia to, że cel ten może zająć trochę czasu ale jest on wart zachodu. Ta gra hazardowa posiada klasyczne ikony kart do gry i są one poparte wieloma dzikimi zwierzętami takimi jak lwami, gnu, gepardami oraz nosorożcami.

Wschodzące słońce jest niezwykle mocnym symbolem w tej maszynie do gry Stampede i można go znaleźć na 3 centralnych bębnach. Każdy z nich jest w stanie zastąpić inne, podstawowe symbole i zwiększyć Twoją szansę na zdobycie nowych wygrywających kombinacji. W przeciwieństwie do tego, co jest częste, tutaj dziki znak gry hazardowej nie posiada żadnego mnożnika.

No comments

Leave a Reply