Mobile

Showtime Reels

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze
[adrotate group="1"]

Game Details

Showtime Reels

Maszyna do Gier Showtime Reels Online Za DarmoJeśli cieszy Cię oglądanie takich występów Broadwayowskich jak Lakers oraz Showtime, będziesz zapewne spodziewał się, że to doświadczenie będzie oferować czystą przyjemność. Jednakże, w tej maszynie do gry, słowo „Show Time” posiada dodatkowe znaczenie. Show Time nie jest żadną ukrytą koncepcją jeśli chodzi o gatunek gier hazardowych online. Niektórzy z deweloperów chcą użyć tego określenia po prostu jako drogę obranej inspiracji.

Maszyna do Gier Showtime Reels Online Za Darmo

 

Ta gra zabierze Cię w czasie do lat pięćdziesiątych i posiada ona kilka staromodnych, podświetlanych transparentów w sobie. Każda z liter będzie w stanie się sama podświetlić i całość świata zostanie obleczona światłem. Jest to klasyczny wygląd, który powoduje odrobinkę nostalgii jaka z nią przychodzi. Ta gra jest bardzo estetyczna i posiada ona pewną ilość uroku i charakteru w sobie. Bębny zachowują się tutaj jako główna część samego show i zobaczysz kilka filmów, które będą obracać się po prawej oraz lewej stronie tej maszyny.

Symbole w grze

Symbole w tej grze hazardowej znów przypomną o jej motywie. Możesz znaleźć krzesła z kin, okulary 3D, projektor, dyrektorskie cięcie, głośnik, drinki i picie, popcorn oraz bilety wejściowe. Każdy symbol wygląda niesfornie i jest duży. Oznacza to, że może on wręcz wyskoczyć z ekranu gry. Ta darmowa maszyna wygląda bardzo kolorowo, jednak w pewnym stopniu jest też ona beztroska.

Cechy tego kasyna są świetne, wyglądają dobre, a ściany po lewej i prawej stronie są koloru mocno czerwonego. Mogą one również utrzymać zakład oraz pokazać wygrane po lewej stronie tabeli wypłat oraz po prawej.

No comments

Leave a Reply