Mobile

Karaoke Stars

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze
[adrotate group="1"]

Game Details

Karaoke Stars

Maszyna do Gier Karaoke Stars Online Za DarmoKaraoke Stars, maszyna do gry, jest tą grą która daje Ci szansę na zaimponowanie Twoim znajomym dzięki wokalnym zdolnościom. Jest to gra typu retro, która w tym samym czasie posiada intuicyjną rozgrywkę i jest łatwa w użyciu. Posiada ona nostalgiczną grafikę, ale również wielkie wygrane.

Maszyna do Gier Karaoke Stars Online Za Darmo

 

Karaoke Stars posiada bardzo prostą grafikę, jako że odnosi się ona do złotego wieku, którym ludzie wciąż grali w wolno stojących kasynach. Tło tej maszyny do gry będzie pokazywać bardzo zagonione piętro kasyna oraz pewną ilość rzędów, które rozciągać się będą gdziekolwiek okiem nie sięgniesz. Tło tej gry jest jasnoniebieskie, gdzie gwiazdy karaoke będą śpiewały. Są tez małe postacie, które albo śpiewają albo tańczą niedaleko bębnów tej maszyny do gry. Pozostałość maszyny posiada wielką tabelę wypłat u góry ekranu i jest też kilka przycisków komend, które znajdziesz zaraz pod bębnami.

Symbole w grze

Rozgrywka na tej maszynie do gry jest prosta i wszystko co musisz zrobić to postawić parę kroków jeśli chcesz rozpocząć obracanie bębnami. Gra posiada 3 bębny oraz pojedyncze, poziome wygrywające linie, które będą je przecinać na środku. Twoim celem jest, aby spróbować zdobyć jak najlepsze symbole aby stworzyć wygrywającą kombinację na wygrywającej z linii, wtedy będziesz w stanie aktywować nagrodę pieniężną. Ta gra posiada różne poziomy zakładów i zależy to w pełni od Ciebie jak wielki zakład chcesz postawić w tej maszynie do gry.

Czerwona siódemka jest jednym z częstszych symboli na tych bębnach i może być ona warta 2x, 4x lub 6x razy Twojego zakładu jaki postawiłeś. Kiedy uda Ci się zdobyć kombinację 2 czerwonych, wtedy Twój zakład zostanie pomnożony przez 16x. Inne wygrywające kombinacje będą wymagać 3 identycznych symboli.

No comments

Leave a Reply