Mobile

Dracula Castle

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze
[adrotate group="1"]

Game Details

Dracula Castle

Maszyna do Gier Dracula Castle Online Za DarmoHrabia Dracula znany jest jako Rumuński Król Wampirów i właśnie udało mu się dostać się do online maszyn do gry. Ta gra hazardowa jest jednym z nowszych automatów, który ponownie ożywi imię Hrabiego Draculi.

Maszyna do Gier Dracula Castle Online Za Darmo

Cechy gry

Motywem tej maszyny do gry jest Dracula. Ta gra oferuje 5 bębnów z 3 rzędami symboli, które będą wpasowywać się w kamienną bramę i pilnować będą zamku Hrabiego Draculi w nocy, podczas pełni księżyca. Kiedy naciśniesz przycisk obrotu, będziesz mógł zobaczyć czaszki duchów, a także latające w tle nietoperze. Dźwięki jakie będziesz mógł usłyszeć to kruki, skrzeki, ludzki płacz i dźwięki kroków. Jest tutaj też delikatny dźwięk bicia serca, który zacznie się po lewej stronie i będzie powoli iść w prawą stronę, co z pewnością sprawi, że dostaniesz gęsiej skórki, kiedy zdecydujesz się zgłośnić dźwięki i skoncentrujesz się na grze.

Ta maszyna do gry posiada urzekającą prezentację, podczas gdy sama rozgrywka cechuje się limitowanymi bonusami, które z pewnością ogrzeją gracza podczas sesji rozgrywki. Jednakże, jest tutaj też więcej rzeczy jakie znajdziesz na wygrywających liniach tej maszyny, czyli mnożniki wygranych, rozwijające się dzikie znaki oraz opcję hazardową, która może zapewnić Ci niezłe wypłaty podczas rozgrywki. Będziesz też tym, który zdecyduje o tym, czy zmienność tej maszyny do gry będzie wysoka, średnia czy niska.

Specjalne symbole gry

Aby wygrać największą nagrodę w tej maszynie do gry, będziesz musiał zdobyć wygrywającą kombinację 5 Hrabiów Dracula, którzy są dzikimi znakami. Dziki znak Dracula może zastąpić inne symbole na liniach podczas rozgrywki, aby stworzyć wygrywającą kombinację. Najbardziej wartościowe znaki zawierają wampirzycę, nagrobek oraz straszny zamek.

No comments

Leave a Reply