Mobile

Sindbads Golden Voyage

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
[adrotate group="1"]

Game Details

Sindbads Golden Voyage

Darmowy Automat do Gier Sindbads Golden Voyage OnlineMaszyna do gry Sinbad’s Golden Voyage jest grą hazardową, która bazuje na historii o Sinbadzie, który przepłynął 7 mórz walcząc z morskimi bestiami, podczas szukania wielkich skarbów. Podczas swojej podróży będziesz mógł zobaczyć wszystko, co można zobaczyć na takich wyprawach, w tym piękne księżniczki, gryfony, statki, pałace i skrzynie ze skarbami. Będziesz mógł też cieszyć się bonusową grą z darmowymi obrotami Lewiatana, bonusowym znakiem wisiorka z klejnotami, układającymi się w stos symbolami, a także samym Sinbadem jako rozwijającym się dzikim znakiem.

Darmowy Automat do Gier Sindbads Golden Voyage Online

 

Układ tej maszyny do gry jest naprawdę unikalny. Tworzony jest przez siatkę 6×7. Kolorowy gryfon jest wysoko opłacanym znakiem wartym 300, ale najwyżej opłacanym znakiem jest symbol księżniczki, która ma na sobie strój tancerki brzucha w kolorze pomarańczowym, jako że jest ona warta aż 700 monet. Pałac wart jest 200 monet, skrzynia skarbów 120 monet, podczas gry szafiry, rubiny, szmaragdy i diamenty są warte po 50 monet.

Kiedy Sinbad stanie się dzikim znakiem, ułoży się w stos i może doprowadzić do kilka dodatkowych wygranych zastępując sobą wszystkie inne symbole w podstawowej grze. Bonusowy symbol może pojawić się na 2, 4 oraz 6 bębnie, dzięki czemu będziesz mógł dostać darmowe obroty Lewiatana. Wraz z tymi darmowymi obrotami, na 3 bębnach pojawi się Lewiatan i będzie on działać jako dziki znak przez wszystkie obroty.

Rozgrywka na tej maszynie nie będzie Cię kosztować zbyt wiele. Minimalny zakład wynosi 0.02 monety za każdy obrót, ale do dyspozycji masz aż 164 wygrywające linie, na których możesz postawić zakład. Największy zakład jaki możesz postawić to 100 monet za każdy obrót.

No comments

Leave a Reply