Menu

Bounty of the Beanstalk

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na peniadze

Game Details

Bounty of the Beanstalk

Maszyna do Gier Bounty of the Beanstalk Online Za DarmoMaszyna do gry Bounty of the Beanstalk jest grą hazardową bazującą na opowiadaniu Jaś i Magiczna Fasola, które jest sławną bajką dla dzieci. Ta gra dostępna jest na stronie Playtech i bazuje ona na układzie 5×4, z 5 bębnami i 50 wygrywającymi liniami. Ten automat do gry został osadzony w powiatowym domku Jasia, a obok niego zobaczymy osławioną magiczną fasolę. Dzikie symbole w tej maszynie do gry są wyjątkowe, ponieważ jest ich aż 4.

Maszyna do Gier Bounty of the Beanstalk Online Za Darmo

 

Nawet podczas bazowej rozgrywki, jest to łatwe aby zmienić prosty obrót w dobrą wygraną za pomocą dwóch lub więcej dzikich symboli, ułożonych na bębnach. Za zdobycie symbolu bonusowego będziesz mieć szansę na wygranie progresującej głównej nagrody.

Za zdobycie symbolu giganta na pierwszym, trzecim lub piątym bębnie, będziesz mógł aktywować darmowe obroty. Podczas gry runda darmowych obrotów będzie trwać, gigant może pojawić się losowo, aby gonić Jasia. Podczas schylania się nad bębnami, gigant będzie blokować dzikie znaki na ich miejscu i będą tam ustawione aż do końca darmowej rundy. Kolejny bonus nazwany jest rundą Pick’em, gdzie Jaś będzie próbował zdobyć skarb, podczas gdy gigant śpi. Kiedy gigant się obudzi, bonusowa runda kończy się, ale jeśli Jasiowi uda się zdobyć trzy złote symbole podczas zabierania skarbów, wtedy dostaniesz główną nagrodę wynoszącą aż 1 milion dolarów.

Symbole gry

Symbole w tej maszynie do gry będą wyglądać jak kreskówkowe postacie i będą zapewniać zabawną atmosferę podczas rozgrywki. Symbole jakich możesz się spodziewać to księżniczka wróżek, sam Jaś, krowa którą Jasio wymienił na magiczną fasolę oraz ziarenka magicznej fasoli.

No comments

Leave a Reply