Mobile

Saharas Dreams

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
[adrotate group="1"]

Game Details

Saharas Dreams

Darmowy Automat do Gier Saharas Dreams OnlineNie powinieneś dać się nabrać na nazwę, którą deweloperzy z Fugaso nadali tej maszynie do gry, ponieważ nie jest ona tym na co wygląda. Nazwa tej gry hazardowej pomoże Ci wyobrazić sobie wszystko, co tylko może przynieść wielkie wygrane. Jednakże, nie będzie to zbytnio dalekie od prawdziwego motywu, które oferowane jest przez tą maszynę do gry.

Darmowy Automat do Gier Saharas Dreams Online

 

Ta gra hazardowa będzie dziać się w samym sercu dzikiej Sahary. Jeśli uda Ci się dostać do miejsca w którym nie postała stopa żadnego innego człowieka, wtedy będziesz w stanie zdobyć aż do 25.000 monet.

Będziesz mógł rozpocząć rozgrywkę od zakładu wynoszącego 0.20 i możesz aktywować też mini-grę hazardową, darmowe obroty oraz dzikie znaki. Rozwijający się symbol może działać na Twoją korzyść, ale będziesz musiał być szczęściarzem, żeby je aktywować.

Ta maszyna do gry jest kombinacją tajemnicy i przemocy. Będzie ona oferować aż 10 wygrywających linii oraz 5 bębnów. Minimalny zakład jaki możesz postawić wynosi 0.20, podczas gry maksymalny zakład będzie wart aż 50.00.

Symbole gry

Symbole w tej maszynie do gry zawierają różne bronie, jednakże zobaczysz również symbole które wyglądają tak, jakby żywcem zostały wyjęte z historii o Aladdynie. Ta maszyna do gry jest na Saharze, ale na bębnach będziesz mógł zobaczyć Taj Mahal. Będzie to miraż który zobaczysz kiedy dopadnie Cię odwodnienie na tej pustyni. Symbole w tej grze hazardowej zawierają wielbłąda, kobrę, skorpiona, pistolet, miecz, wodospad, arabską tancerkę brzucha, arabskiego żołnierza oraz Taj Mahal. Arabski żołnierz jest symbolem nieprogresującej głównej nagrody i jest on wart aż 25,000 dolarów.

No comments

Leave a Reply