Mobile

Golden Dynasty

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
[adrotate group="1"]

Game Details

Golden Dynasty

Darmowy Automat do Gier Golden Dynasty OnlineGolden Dynasty, maszyna do gry, jest grą, która oferuje motyw orientu. Posiada ona sporą ilość naprawdę uroczych kreskówek na swoich bębnach, zarówno ludzi jak i zwierzęta z bonusowymi symbolami, dzikimi znakami i wieloma innymi. Muzyka fletu będzie rozbrzmiewać w tle tej gry hazardowej, dodając do niej delikatnej atmosfery, podczas gry spokojna sceneria, którą znajdziesz na maszynie, stworzy poczucie magii orientalnego wschodu.

Darmowy Automat do Gier Golden Dynasty Online

 

Ta maszyna do gry oferuje więcej niż 243 drogi do wygranych i nie korzysta ona z normalnych wygrywających linii. Daje ona szansę na wygrane wszystkim graczom. Kolejną ekscytującą cechą tej maszyny jest bonusowa runda darmowych obrotów, która aktywuje się wraz z mnożnikiem 5x razy. Są też tutaj układające się symbole za zdobycie polegającej na wyborach i szybkiej bonusowej grze, która oferuje nagrody pieniężne.

Symbole gry

Motyw tej maszyny do gry jest oczywisty, a sprawia to obecność chińskich symboli, które znajdziesz na bębnach. Nawet tło tej maszyny do gry pokazuje spokojną lagunę, design postaci i symboli na bębnach posiada wschodni nacisk. Dobrym przykładem może być mężczyzna z Chin, który cechuje się solidną brodą, wraz z kobietą, której włosy ułożone są w koczki, czerwone lampiony oraz pandy.

Zakład w tej maszynie do gry zaczyna się od 0.01 i idzie aż do 10. Gracz może rozpocząć rozgrywkę używając 0.50 kredytów lub 500 kredytów. Są tutaj też inne opcje w tej maszynie do gry i wśród nich znajdziesz przycisk pomocy, który będzie otwierać dla Ciebie informacje na temat tabeli wypłat, a opcja automatycznej rozgrywki jest nowym sposobem na zwiększenie rozrywki, dzięki sprawieniu, że będzie ona dużo łatwiejsza i szybsza.

Ta maszyna do gry oferuje 3 poziomy symboli. Najlepszym z symboli jest złoty zestaw symboli, ale są też niskopoziomowe i średnie symbole, które oferują mniejsze wypłaty.

No comments

Leave a Reply