Mobile

Age of Gods Fate Sisters

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
[adrotate group="1"]

Game Details

Age of Gods Fate Sisters

Darmowy Automat do Gier Age of Gods Fate Sisters OnlineStarożytna Grecja oferuje jedną z najpopularniejszych na świecie mitologii i nie znajdziesz nigdzie podobnej do niej. Ta maszyna do gry od Playtech bazuje na losach Mojr. Opowiadają one o trzech siostrach, Atropos, Lachesis oraz Clotho. Są one tymi, których zadaniem jest obchodzenie się z nićmi życia. Siostry te są najlepszymi z prządek. Clotho jest siostrą, której zadaniem było przędzenie nici żywota; Lachesis była tą, która liczyła długość nici i strzegła jej, podczas gdy siostra Atropos przecinała nić, aby skończyć czyjeś życie.

Darmowy Automat do Gier Age of Gods Fate Sisters Online

 

Ta maszyna do gry posiada cztery różne tła, a każda z wymienionych sióstr posiada swoją własną świątynię, zadedykowaną dla niej, oferując kolejne bonusowe rundy. Ten automat do gry posiada klasyczny grecki design, w którym zobaczysz wysokie kolumny i szeroko otwarte miejsca przeznaczone dla bębnów.

Wysoko opłacanymi symbolami są znaki związane z motywem i będą one dobrze go odzwierciedlać. Trzy siostry są tymi, które oferować będą dużo większe nagrody, a za nimi zobaczysz ikony które pokazywać będą indywidualne nagrody, lub też klątwy, w zależności od tego co zdobyłeś.

Specjalne symbole gry

Maksymalna ilość wygrywających linii w tej maszynie do gry wynosi 25, jednak możesz zmniejszyć tą liczbę, jeśli tylko chcesz. Minimalny zakład podczas rozgrywki wynosić będzie 0.01. Ten automat do gry posiada samotny dziki znak na bębnach i jest on stały w bazowej grze. Pokazuje on rzadką złotą monetę, na której zobaczysz obrazek dziewczyny. Dziki znak staje się ekscytujący, kiedy zaoferuje darmowe obroty i każdy z nich daje różne wygrane. Dzikim znakiem w tej maszynie do gry jest też świątynia Clotho oraz Lachesis.

No comments

Leave a Reply