Menu

Age of Gods

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na peniadze

Game Details

Age of Gods

Darmowa Gra Hazardowa Age of Gods OnlineMaszyna do gry Age of the Gods jest nową serią gier hazardowych, którą można znaleźć na stronie Playtech i jak można poznać po tytule, bazuje ona na starożytnej mitologii greckiej. Oferuje ona 20 wygrywających linii oraz 5 bębnów. Jest to flagowy automat do gry, który może zaoferować swoim graczom niesamowity i oszałamiający wgląd w to, co będziesz mógł znaleźć również w innych maszynach z tej serii.

Darmowa Gra Hazardowa Age of Gods Online

 

Grecka mitologia zawsze była niezwykle fascynująca, a deweloperzy gier często korzystali z niej jako motywu. Ta maszyna do gry może przypominać mydlaną operę, jednak w epickich proporcjach. Jest tutaj kłamstwo, podstęp, zdrada oraz inne tego typu sytuacje które będą dziać się nigdzie indziej jak na Górze Olimp.

Ta gra hazardowa bazuje na potężnej narracji, a jej bębny zostały udekorowane elektryzującym kolorem niebieskim, a także otoczone błyszczącym złotem. Będziesz mógł zobaczyć sławne figury z panteonu greckich mitów takie jak pół-bóg Herkules, który odznaczał się ponadludzką siłą, Hades, czyli obrońca zaświatów oraz przecudowna Afrodyta, bogini piękna i miłości. Jednak, Ci bogowie są jedynie drugoplanowymi postaciami do tych, które w tej maszynie do gry są najważniejsze. Kolejnymi bogami na bębnach będą Posejdon, niezwykle przyjazny bóg, który rządzi morzami i oceanami, Pan Zeus, bóg nad wszystkich innych bogów oraz waleczna Atena, bogini wojny.

Specjalne symbole gry

Specjalnym symbolem w tej maszynie do gry jest Atena, która oferować graczom będzie rudny darmowych obrotów wraz z mnożnikami od 2x razy do 5x razy. Zeus będzie mieć dla graczy darmowe obroty i mnożniki. Jest to dziki znak, który może zostać zablokowany na środkowej pozycji. Będzie on strzelać swoimi potężnymi błyskawicami, dzięki czemu zmieni inne 5 symboli w dodatkowe dzikie znaki. Herkules również nagradza darmowymi obrotami: jest to bonus, który zawierać będzie nakładający się symbol Herkulesa, który traktowany jest jako dziki znak.

No comments

Leave a Reply