Mobile

Olympia

Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Gra załadowana, kliknij tutaj, aby zagrać za darmo!
[adrotate group="1"]

Game Details

Olympia

Darmowa Gra Hazardowa Olympia OnlineMaszyna do gry Olympia jest grą hazardową, która zabierze Cię w podróż na grecką ziemię, kiedy była ona centrum wszelkiego rozwoju i władzy. Bogowie kontrolowali życia wielu ludzi ze swoich skrytych miejsc. Teraz, wiele aspektów wszystkich mitów i legend zostało połączone w maszynie do gry online przez deweloperów z Fugaso.

Darmowa Gra Hazardowa Olympia Online

 

Jest coś niezwykle majestatycznego w greckich motywach i ten nie jest w żadnym razie inny. Ta maszyna do gry oferuje 5 bębnów oraz 10 wygrywających linii. Zostały one udekorowane w marmur i kamienie. Jednakże, wszystkie z nich nie będą przytłaczać tej gry hazardowej.

Jest to wysokiej jakości i atrakcyjna maszyna do gry, ale nie jest też przepełniona nadmiernymi wybuchami i dźwiękami. Największa wartość jaką można wygrać podczas rozgrywki w tej grze hazardowej to 250,000 kredytów, jednak możesz zdobyć tą wygraną tylko i wyłącznie kiedy Twój zakład będzie ustawiony na maksimum.

Ta maszyna do gry może zaoferować aż 15 darmowych gier. Z tymi darmowymi obrotami, będziesz mógł zdobyć specjalne symbole, które mogą rozwinąć się aż do trzech kwadratów na układzie. Zostanie to wybrane losowo przed rozpoczęciem rund gier. W dodatku, gracz będzie mógł postawić ponownie swoją wygraną i zwiększyć ją wybierając kolor karty. W tej maszynie jednak, jest to wybór pomiędzy czerwonym i fioletowym, a nie czarnym i czerwonym.

Symbole gry

Symbole w tej maszynie do gry zaczynają się od symboli z kart do gry, od A do J. Są one zilustrowane tak, aby przypominać kolory ze znaku Olimpiady. Są tutaj również grecki bóg, księżniczka, góra Olimp która działa podczas rozgrywki jako dziki znak, kowal oraz atleta. Grafika wygląda naprawdę perfekcyjnie, a rozgrywka jest płynna i przyjemna.

No comments

Leave a Reply