Mobile

Joker Dice

Fullscreen
Light Switch
Trenuj Palec - 50PLN - 300x250
0%
Game loaded, click here to play the game!
Trenuj Palec - 50 PLN - 728x90

Game Details

Joker Dice

Darmowa Gra Hazardowa Joker Dice OnlineMaszyna do gry Joker Dice slot game jest grą w kości z kombinacją gry karcianej. Maszyna do gry wygląda atrakcyjnie i jest intrygującą grą kasynową z 5 bębnami, 3 rzędami i 25 wygrywającymi liniami. Możesz rzucić kością, kiedy kręcisz bębnami, tak by cieszyć się prawidłową kombinacją i największymi wygranymi.

Darmowa Gra Hazardowa Joker Dice Online

 

Rzuć kością jeśli chcesz wygrać

By wygrać nagrody, musisz zdobyć trzy pasujące obrazy, albo zdobyć podobne kości na wygrywających liniach. Wygrywająca kombinacja musi zaczynać się na pierwszym bębnie z lewej. Gra posiada specjalne symbole, które sprawiają, że twoje wygrane są jeszcze większe.

Joker to bohater tej gry. Jeśli użyjesz tej ikony, będziesz w stanie zastąpić inne symbole i dopasować wygrywające linie do swoich potrzeb. Jednakże, zdobycie 5 jokerów pozwoli Ci na wygranie największej nagrody. Czerwone i żółte kości mogę być dodawane by tworzyć 9, kiedy będziesz w stanie dopasować 3 takie symbole, dostaniesz bonusowy obrót. Kiedy uda Ci się dopasować od 3 do 5 takich ikon, dostaniesz 1, 3, bądź 10 darmowych obrotów.

Jak grać

Kiedy grasz w maszynę do gry Joker Dice slot game, będziesz czerpać radość z dwóch gier naraz. Kolorowa kostka na bębnach daje czarującą melodię w tle. Dzięki temu, gra dostarcza wiele godzin zabawy. Jeśli chciałbyś zacząć rzucać kością podczas gry, za darmo powinieneś zacząć szukać zaufanej strony do gry.

No comments

Leave a Reply

Darmowe pieniądze na Twój mail!

Dołącz do naszego newslettera i otrzymuj najlepsze bonusy BEZ DEPOZYTU!!