Mobile

Hot Africa

Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Gra załadowana, kliknij tutaj, aby zagrać za darmo!
[adrotate group="1"]

Game Details

Hot Africa

Darmowa Gra Hazardowa Hot Africa OnlineMaszyna do gry Hot Africa jest grą hazardową, gdzie powinieneś spodziewać się zobaczyć niezwykłe dzikie zwierzęta na 5 bębnach. Symbole, które będą aktywować dla Ciebie wygrane w tym automacie do gry to przepiękne, majestatyczne stworzenia, jest tutaj również widok na góry, który zapewni Ci rundę darmowych obrotów. Kolorowa maska jest dzikim znakiem tej maszyny i może ona wygrać dla Ciebie dodatkowe linie.

Darmowa Gra Hazardowa Hot Africa Online

 

Piaszczyste i gorące afrykańskie stepy rozciągają się za bębnami tej maszyny do gry i są one świetnie ułożone na scenerii, dzięki czemu będziesz mógł przyjrzeć się krajobrazowi na ekranie oraz błękitnemu niebu nad nim. Panel kontrolny pomoże Ci ustawić swój zakład, zaczynający się od 0.20, aż do wysokiego limitu, ponad 100.00. Standardowa wygrywająca kombinacja pojawi się, kiedy uda Ci się zdobyć pasujące do siebie symbole na bębnach obok siebie, przy wygrywającej linii, zaczynającej się od lewej do prawej strony.

Kolejną ważną cechą tej maszyny do gry jest opcja automatycznej rozgrywki. Nawet jeśli ta gra hazardowa posiada w swoich symbolach znaki z kart do gry, zostały one stworzone tak, aby pasować do rytego, afrykańskiego stylu. Kolejnymi znakami, jakich możesz się w tym automacie do gry spodziewać, to długoszyje żyrafy, szybkie gazele, wielkie słonie i niebezpieczne lwy. Najlepszą wypłatę, jaka czeka Cię na bębnach tej maszyny, wypłacać będzie maska, ponieważ za 5 z nich maszyna wypłaci Ci aż 250x razy Twojego zakładu.

Symbole gry

Symbol gór jest znakiem bonusowym i może on zapewnić Ci aktywację rundy darmowych obrotów. Gracz będzie mógł wtedy rozpocząć rozgrywkę za darmo i kiedy uda mu się zdobyć wygraną podczas trwania darmowych rund, jego nagroda zostanie podwojona. Mapa Afryki jest tutaj dodatkowym dzikim znakiem i pojawiać się będzie tylko i wyłącznie na środkowym bębnie maszyny. Jeśli uda mu się skompletować wygrywającą kombinację, wtedy podstawowa wartość wygranej zostanie pomnożona 4x razy lub 8x razy.

No comments

Leave a Reply