Mobile

Fear The Zombies

Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Gra załadowana, kliknij tutaj, aby zagrać za darmo!
[adrotate group="1"]

Game Details

Fear The Zombies

Darmowa Gra Hazardowa Fear The Zombies OnlineW razie gdybyś chciał nauczyć się, jak powinieneś zareagować, jeśli na świecie wybuchłaby apokalipsa zombie, jest to dobry moment na to, aby rozpocząć rozgrywkę na tej maszynie do gry dostępnej na stronie Maszyn do Gry Fugaso. Ten automat do gry posiada motyw horroru i może nie spodoba się on każdemu z graczy, jednak wygranym każdego obrotu jest ten, który lubić będzie w grze trochę wnętrzności i krwi. Dla tej osoby, która okaże się wystarczająco odważna, będzie mógł cieszyć się on progresującą główną nagrodą wraz z ekscytującymi bonusowymi cechami.

Darmowa Gra Hazardowa Fear The Zombies Online

 

Ta maszyna do gry została stworzona po to, aby kochali ją ludzie, którzy wkręceni są w ideę nieumarłych. Tło w tej grze hazardowej to szary i straszny świat w apokalipsie, którym rządzą nieumarłe zombie.

Symbole gry

Symbole w tej maszynie do gry będą związane z tym wszystkim, co będziesz mógł potrzebować do przeżycia, kiedy zombie już zaatakują. Są tutaj wyrzutnie rakietowe, karabiny maszynowe, amunicja, zestawy pierwszej pomocy, noże, jedzenie w puszkach oraz benzyna. Symbole w tej grze hazardowej są animowane na bębnach i oferują one grafikę 3D. W tym automacie do gry będziesz mógł zobaczyć samotnego człowieka, któremu udało się uniknąć plagi i będzie on gotowy aby hakować i strzelać do ożywionych ciał, które go otaczają. Jest to ważne, aby upewnić się, że są one martwe, tym razem na pewno.

Ten automat do gry posiada specjalny bonus, który nazywa się styl koziołkujących bębnów. Oznacza to, że ikony które pojawią się na bębnach będą mogły się zapaść, aby stworzyć wygrywającą kombinację, wtedy znikną one w celu stworzenia miejsca dla nowych symboli, które potencjalnie mogą zdobyć dla Ciebie kolejne wygrane. Kiedy tylko uda Ci się zdobyć pod rząd kolejną wygraną, wtedy Twój mnożnik zwiększy się co najmniej 5x razy.

No comments

Leave a Reply